Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud egy lány diétázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neurotech kérdése:

Miért nem tud egy lány diétázni, vonzóbb külsőt elérni a sikeresebb párkeresés végett?

Figyelt kérdés

Párszor már beleszaladtam abba, hogy egy tündéri személyiségű lány akivel tényleg úgy éreztem, hogy na Ő AZ akivel érdemes komolyabban gondolkodni eljött a talira és külsőleg sokkal kövérebb volt mint a képeken. Amivel meg tudnak téveszteni: Felülről fotózzák magukat, vagy oldalról úgy, hogy behajlóst pózt vesznek fel, nagykabátban, illetve régebbi képeket töltenek fel. És van a klasszikus akik csak a fejÜket teszik ki (no meg a mellüek még néha) társkereső oldalakra. Maga a találkozó időpocsékolás lenne így hát ha oda is megyek elmondom, hogy a lány akivel találkozni akartam nem jött el. Nos egy ilyen lánynak ez elég megalázó lehet, illetve elszomorító, hogy nem jön össze a dolog.

Nem egyszerűbb azt mondani "na most összeszedem magam és leadok x kilót és egy egészségesebb életet fogok élni"? Nem lenne boldogabb az életük?


2019. dec. 19. 20:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Hazánk a világ egyik legelhízottabb országa, és ez a szám csak növekedni fog a későbbiekben. Kár azt hinni, hogy az embereket érdekli az egészségük és a külsejük.

De sírni azt tudnak. A megelőzés még mindig sokkal jobb és olcsóbb.

Itt egyébként mentális problèmák is vannak.

2019. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem akarnak megfelelni senkinek.
2019. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden nőnek az a célja hogy neked megfeleljen 😀

Ha ő így érzi jól magát akkor ez van, majd keres olyat akinek így tetszik.


Sose szerettem aki változtatni akarna valakin ha nem is a súlyán hanem bármi máson...ne ilyen legyen a haja ne úgy öltözzön....

2019. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tehát azért próbálják ilyen kétségbeesetten vonzóbbá tenni a külsejüket a képeken mert nem akarnak senkinek sem megfelelni?
2019. dec. 19. 20:56
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Te is próbálsz intelligensnek tűnni, pedig csak egy bunkó vagy.
2019. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

Valaki magyarázza már el nekem, őszintén, hogy mi a jó abban, ha van valakin minimum 10 kg vagy annál több zsírfelesleg?

Hogy érezheti így jól magát valaki? Nyáron 35-40 fokban, vagy mikor lépcsőzni kell, akkor is jól érzi magát? Vagy mikor egészségügyi problémái vannak az hízás miatt?

Pajzsmirigy problémával is lehet súlyt tartani.

2019. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

"Tehát azért próbálják ilyen kétségbeesetten vonzóbbá tenni a külsejüket a képeken mert nem akarnak senkinek sem megfelelni?"


Ki akar magáról ronda képet?

2019. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

"ha oda is megyek" - Ha nem mész oda honnan tudod, hogy kövér?


A kérdésedre pedig:

Lehet későn veszi észre magát és nem akar addig várni a párkereséssel, amíg lefogy mert az évekbe telne és abban reménykedik, hogy valakinek majd a személyisége jobban fog tetszeni és támogatja a fogyásban. Vagy nem tudom.


Az egy nagyobb kérdés nálam, hogy értelmes ember, miért alázza meg a másikat a testsúlya miatt, ahogy azt te teszed, pláne ha tisztában vagy vele, hogy ez megalázó a másiknak.

2019. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Én tokr megertelek kérdező. Nem azt kapod, amit vártál. Simán csinalhatod azt h amikor oda egy hozzád a csaj, akkor nézel rá bambán h nem ő volt a képen. Ennyi. Lehet ez kell ahhoz h kapjanak egy kis sokkot és tegyenek magukért vmit. S ezt kövér nőként mondom. Nekem is kellett egy ilyen sokk. Már alakulok.
2019. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

A diéta önmagában rengeteg fegyelmet, és tulajdonképpen egy egész életmódváltást takar. Valljuk be, ez baromi nehéz. Az emberek nagy része utál változtatni, mert ki kell lépniük a komfort zónájukból, kényelmetlen, nehéz, van elég baja, és most még ez is, ahh... És egy kis százalék valóban jól érzi magát így, de az nem is fogja takargatni a képeken.

De ez messze nem nemspecifikus. Férfiak közt is rengeteg hasonló van.

2019. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!