Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud egy lány diétázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neurotech kérdése:

Miért nem tud egy lány diétázni, vonzóbb külsőt elérni a sikeresebb párkeresés végett?

Figyelt kérdés

Párszor már beleszaladtam abba, hogy egy tündéri személyiségű lány akivel tényleg úgy éreztem, hogy na Ő AZ akivel érdemes komolyabban gondolkodni eljött a talira és külsőleg sokkal kövérebb volt mint a képeken. Amivel meg tudnak téveszteni: Felülről fotózzák magukat, vagy oldalról úgy, hogy behajlóst pózt vesznek fel, nagykabátban, illetve régebbi képeket töltenek fel. És van a klasszikus akik csak a fejÜket teszik ki (no meg a mellüek még néha) társkereső oldalakra. Maga a találkozó időpocsékolás lenne így hát ha oda is megyek elmondom, hogy a lány akivel találkozni akartam nem jött el. Nos egy ilyen lánynak ez elég megalázó lehet, illetve elszomorító, hogy nem jön össze a dolog.

Nem egyszerűbb azt mondani "na most összeszedem magam és leadok x kilót és egy egészségesebb életet fogok élni"? Nem lenne boldogabb az életük?


2019. dec. 19. 20:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

A kép csak egy dolog, Mindeki az előnyös oldalát igyekszik mutatni

Pl valakinek hiányzik elöl látható helyen két foga ...nem fog olyan képet kitenni amin telibe vigyorog.


Mit vársz hogy olyan képet tegyenek ki amin a hashurkájuk látszik?

2019. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#7 "Ki akar magáról ronda képet?" Evvel arra reagáltam, hogy nem akarnak másnak megfelelni. Tehát ha ronda akkor miért nem vállalja képen is?


#8 "ha oda is megyek" Igen itt egy kicsit kétértelműen fogalmaztam, tehát minden esetben oda megyek a helyszínre, de mi okom lenne odalépni hozzá beszélgetni? 1. tegyek úgy mintha vonzó lenne? 2. Vágjam a képébe, hogy sokkal kövérebb mint a képeken? vagy 3. megpróbálom elmagyarázni, az álláspontomat, ami szerintetek nem jó megoldás. Tehát mit tehetek? Épp hogy nem szeretném megalázni. Tehát akkor szerinted mit csináljak?


Többieknek köszönöm az építő hozzászólásokat.

2019. dec. 19. 21:16
 13/26 anonim ***** válasza:
39%

"Evvel arra reagáltam, hogy nem akarnak másnak megfelelni. Tehát ha ronda akkor miért nem vállalja képen is?"


Te nem érted. Nem akar magáról ronda képet. Én ma a tesómnak küldtem a szememről egy képet, és megnéztem, hogy ne legyek ronda, pedig ő az, aki a legrondábban látott.

2019. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
mondani egyszerű, de lenyomni 10 fekvőtámaszt minden nap.. na az már nem egyszerű
2019. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

Azért van itt pár ellentmondás abban, amit páran írnak. Ha a kövérség szerintük nem ronda, akkor miért lenne az a kép, amin látszik, hogy az? Nyilván vannak előnytelen képek, de ha minden egészalakos képpel ez a helyzet, ott nem a képekkel van a baj, hanem azzal, hogy az illető sem érzi jól magát olyannak, amilyen. Ha meg már elkezdett változtatni, akkor ezt akár a bemutatkozásába is beleírhatja. Olyan, aki nem akarja ezen a folyamaton végigkísérni, vagy nem tartja így egyáltalán vonzónak, az akkor sem dönt másképp, ha első körben átveri a másik. Sőt, még azokat is elriasztja, akiket az őszinteségével megfoghatott volna. Nyilván nehezebb, de mi értelme van annak, hogy pazarolja a saját, és a másik idejét egy kínos "randival"?

Kérdező: nem nagyon van jó megoldás. Nyilván a másik lelkébe belegázolni nem jó opció, ha van benned egy kis jó érzés, és empátia. Ha van időd egy ilyen esetnél, egy baráti találkozásnak fel lehet fogni, és ha tovább érdeklődik a "randi" után, akkor megmondod, hogy te nem érzed, hogy ebből több lehetne. Ha nincs...az jó kérdés. Vagy lelépsz valami kifogással, vagy igazat mondasz. Csak az utóbbi szinte biztos kellemetlen lesz mindenkinek.

Én, mikor olyan férfival randiztam, aki nagyon nem hasonlított a profilján lévő képekre, rájuk szántam az időt, de szó nélkül mindegyik megértette utána, hogy nem lesz folytatás. Valószínűleg én is kiábrándító lehettem nekik, így csendes beleegyezéssel, konfliktus nélkül feledésbe merülhetett a dolog.

2019. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
7%
Ááá, az igazság az, hogy ők is insta modellek, csak aznap véletlenül belebotlottak néhány tízezer kalóriába, amitől hirtelen meghíztak a randi napján. :D
2019. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne tegyünk már úgy, mintha a férfiak az akaraterő szobrai lennének!

Nemtől függetlenül nehéz egy változást elhatározni, és következetesen megvalósítani. Eleve nem véletlenül lett valaki elhízott.

Egyébként meg ezért nézek meg több képet az illetőről, ha már személyesen nem látom. Egy jó képet bárki tud készíteni magáról.

2019. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

Mert kevésbé fáj az elviselése, mint az erőfeszítés. Egyelőre. Aki nem kezd el tenni magáért, azt még nem bántja eléggé a szar helyzete. Legyen az munkanélküliség, túlsúly, igénytelenség vagy bármilyen passzivitás okozta probléma.


Amíg téged jobban zavar, mint őket, addig fölösleges ezen rugózni. Neked is van jobb dolgod.


Üdv: egy csaj, aki lefutotta már ezeket a köröket. Képletesen és szó szerint is.

2019. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Na azért akin nem látszik, hogy kövér, hogy ha felülről fotózza magát, az nem lehet olyan istentelenül kövér.
2019. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%

Talán azért mert a legtöbb pasi sem képes orvosi egyetemet elvégezni hogy majd eltudja tartani a féleségét meg a jövendő gyerekeiket, amiért nem bmw kocsival megy a randira és amiért nincs apró meglepetés pl Virág meg csoki a lánynak...


Nekünk is be kell érni kevesebbel, mert nem alom világban élünk... ha ilyen felületes vagy akkor örülök hogy egy csaj sem maradt melletted...

2019. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!