Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud egy lány diétázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neurotech kérdése:

Miért nem tud egy lány diétázni, vonzóbb külsőt elérni a sikeresebb párkeresés végett?

Figyelt kérdés

Párszor már beleszaladtam abba, hogy egy tündéri személyiségű lány akivel tényleg úgy éreztem, hogy na Ő AZ akivel érdemes komolyabban gondolkodni eljött a talira és külsőleg sokkal kövérebb volt mint a képeken. Amivel meg tudnak téveszteni: Felülről fotózzák magukat, vagy oldalról úgy, hogy behajlóst pózt vesznek fel, nagykabátban, illetve régebbi képeket töltenek fel. És van a klasszikus akik csak a fejÜket teszik ki (no meg a mellüek még néha) társkereső oldalakra. Maga a találkozó időpocsékolás lenne így hát ha oda is megyek elmondom, hogy a lány akivel találkozni akartam nem jött el. Nos egy ilyen lánynak ez elég megalázó lehet, illetve elszomorító, hogy nem jön össze a dolog.

Nem egyszerűbb azt mondani "na most összeszedem magam és leadok x kilót és egy egészségesebb életet fogok élni"? Nem lenne boldogabb az életük?


2019. dec. 19. 20:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi értelme van kocsival akár BMW -vel menni a randira Budapest központjában? BMW képes átrepülni a délutáni csúcsforgalmat? Vagy csak azért, hogy mutogassam, hogy van ilyen kocsim? Mi értelme csokit vinni egy lánynak aki egyébként is elhízott? (Itt párhuzamba állítottad a kettőt tehát logikátlan) Virágot vigyek? Hogy kellemetlenül érezze magát, hogy adósom bármiben is? ráadásul cipelje magával a kezében a találkozón végig? Úgy érzem, neked nem az volt a célod, hogy segíts nekem ebben a témában (támadni egyszerűbb mint segíteni ugye?) Ha SOTE diplomám lenne akkor vagy már rég külföldön lennék ,vagy ha itt akkor 24 órás műszak mellett nem lenne időm találkozgatni tinderről pl. Először gondold végig útána írjál, gondolom 12-13 éves lehetsz vagy pedig egy bizonyos kissebbségheez tartozol ha a BMW nálad státusz szimbólum.
2019. dec. 19. 22:14
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem trendi a kövér disznóság.
2019. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

a fogyásért tenni kell és az nem olyan egyszerű, mint arra várni, hogy valakinek így is fog tetszeni

vagy lehet úgy van vele, hogy majd a személyisége miatt így is elfogadják

azt írtad, hogy ezek kedves lányok voltak, szóval megértem, hogy nem örülsz a helyzetnek, de azért ne sértsd őket végig

2019. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%

Kèrdező úgy èrzed ha viràgot viszel egy lànynak akkor az adósod marad❓

Ezzel mindent elmondtál magadról😂😂😂

2019. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
74%

Miért akar minden pasi (még a kövérek is) kizárólag vékony lányt párnak?


Alapjáraton értem a kérdésed, DE egy valamit nem értek.. miért épp a nōkre szegezed???? Mintha azt mondanád, hogy a nōknek kötelességük lefogyni ahhoz, hogy vonzódj hozzájuk, de a kövér pasiknak semmit sem kell változtatni...

2019. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy olyan hapsit keresnek, akinek így tetszenek.


Fognak találni, max. nem te leszel az.


Amúgy aki igazán kövér, azon egy behajlós póz nem fog segíteni.

2019. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!