Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furán néz majd rám a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán néz majd rám a társadalom férfiként (akinek van ilyen ismerőse, és látja, tudja, milyen, hogyan viszonyulnak hozzá), ha 50 évesen ott leszek feleség, pár, gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Már 34 vagyok, szóval kétharmadán túl vagyok, s egyik sincs (volt régen 3 párom, de 4 éve senki), hamar eltelt az idő, 17 év pedig nagyon de irtó gyorsan elszáll. Szóval hogy néz az iyenekre a társadalom, vagy ők milyenek? Jókedvűek, vidámak, vagy ellenkezőleg?
2019. dec. 22. 15:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom örülj neki, hogy egyedül vagy és tarts ki, egyedül lehet a legboldogabb az ember, amikor már nem fühg senkitől. :)
2019. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
20% enyém vagy a tiéd, mert vmit nem jól csináltunk.80% az exeké, mert nem jól kommunikálták le ezt, vagy nem figyelmeztettek, nem tettek érte, hogy másképp legyen ez, nem szakítottak és úgy néztek volna másra.
2019. dec. 22. 16:49
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy ki mit gondol a másikról? Ha valakinek úgy jó, akkor tegye. Ez a legrosszabb, hogy mindenki másnak akar megfelelni.
2019. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Én is 33 vagyok, nem volt párom még, nem is nagyon úgy nézki, hogy a közeljövőben lesz. Élem az életem, foglalkozom a dolgaimmal, hobbikkal, elintéznivalókkal, célokkal, munkával... Nem azzal, hogy a szomszédok vagy akárki mit is gondol rólam. Azok az ő gondolatai, a saját életem úgyis csak én ismerem.
2019. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!