Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nők, milyen számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők, milyen számotokra az ideális pasi, akivel összejönnétek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 21:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
83%

Hát igazából nekem eléggé fontos az, hogy megértése azt, ha még várni szeretnék. Mivel itt nagyon a "szűz" a kulcs szó, így ezzel kapcsolatban ez talán egy alap. Ha a fiú nem tud várni és el hagy, akkor teszem össze a két kezem, hogy nem adtam oda neki az ártatlanságomat, ugyanis az ilyen nem érdemli meg. Mivel szűz vagyok, így biztos egy kapcsolat során csak pár hónap, akár egy év elteltével adnám be a derekam, de számomra ez egy nagyon nagy előny, hogyha azt mondom, hogy még nem akarom, akkor megértő lesz és azt mondja hogy vár. Emellett nekem nem számít a méret... Kit érdekel, én nem azon filózok, hogy mekkora🤦‍♀️

Nem muszáj, hogy tapasztalt legyen, igazából tényleg lényegtelen, hogy mennyi "rutinja" van ebben.

2020. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!