Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezdtél inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtél inkább prostihoz járni?

Figyelt kérdés
Mikor volt az a pont, mikor azt mondtad, mostmár nem érdekel, mindenki menjen a francba?

2019. dec. 23. 12:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki menjen a francba, de fizetni akkor se fogok. A prostik is menjenek a francba! :-)
2019. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
58%

Kb most. 31 évesen. De anno majdnem 23 évesen (2 hét volt születésnapomig) vesztettem el.

Aztán volt 2 barátnő, elég nagy időközzel. Első 25 évesen, második 29.

Igazából belefáradtam. Tudom magamról, hogy nem nézek ki jól, minek is csorgatná rám bármelyik nő a nyálát. Nagyon beleuntam az egészbe. Undorodom már tőlük valahol, mert arra nem képesek, hogy esélyt adjanak a másiknak, mikor ugyan olyan ember vagyok én is mint bárki más, és ugyan azt, vagy még akár többet is megadhatnék nekik.

De a fene nem kér belőlem. És mivel ember vagyok, kell a szex is, nem fogok életem végéig megrohadni nélküle.

Letojom mennyire férfiatlan, ha egyszer másképp nem jutok szexhez.

2019. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
58%
34 évesen, vagyis tavaly mikor megcsalt a barátnőm. Azóta kiegyensúlyozott vagyok.
2019. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
46%

mert arra nem képesek, hogy esélyt adjanak a másiknak


Ezt sérelmezem én is, amikor egy randira sem hajlandóak eljönni, pedig mindketten ugyanolyanok vagyok (egyetemen tanítunk mindketten, és ugyanazon a tanszéken). Csak azért nem hajlandóak, mert olyan alantas dolgot, mint a külsőt nem hajlandóak félretenni.

2019. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
29%
17 körül.Jobban megéri,olcsóbban megúszod mintha hisztérikát tartanál.
2019. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%
#4! "olyan alantas dolgot, mint a külsőt " Valami baj van a fogalomrendszeredben! Talán inkább ez az oka sikertelenségednek.
2019. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
21%
Mert számomra nem fontos, csak minimálisan. Ha lelkileg megszeretem a másikat, akkor elhalványul az amúgy is mulandó külső.
2019. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
5%
még nem voltam, de egyre jobban foglalkoztat a dolog.(47,nős)
2019. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon vicces mikor valaki sikoltozik, hogy nm fogadják el a külsejét, közben ő maga sem fogadja el mások előnytelen kültakaróját, csend legyen már, karácsonyozzatok.
2019. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy valaha is lenne bátorságom hozzá. Pedig gondolkodtam már rajta sokszor. Amíg szűz voltam már nagyon közel jártam hozzá, hogy egye fene kipróbálom, legalább egy "teherrel" kevesebb lesz rajtam, de szerencsére épp jókor sikerült összejönnöm egy csajjal.

Mostanában pedig tudom, hogy gyakrolatilag lehetetlen, hogy újra legyen valakim, viszont szexelni nem lenne rossz dolog.

Csak sajnos azt is tudom, hogy nekem így nem menne. Számomra ez túl intim dolog, biztosan nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, szerintem annyira zavarban lennék és ideges, hogy fel sem állna. Igazából soha nem értettem egyesek ,hogy tudna kcsak úgy dugni valakivel, hogyan megy nekik annyira könnyen. Vagy pl. hogyan képesek megcsalni a párjukat, mindenféle előzmény, ismertség, bizalom nélkül csak úgy szexelni valakivel. Nekem ez biztosan nem menne...

2019. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!