Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezdtél inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtél inkább prostihoz járni?

Figyelt kérdés
Mikor volt az a pont, mikor azt mondtad, mostmár nem érdekel, mindenki menjen a francba?

2019. dec. 23. 12:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
41%

#30 USA-ban több incel mészárlás is volt.


Ha még az utolsó lehetőséget is elvesszük tőlük, hogy legalább ezt megtehessék... Elég ha csak egy helyett 10 incel csap le. Máris 10x annyi mészárlás lenne.


Sajnos vagy sem, a prostitúció az emberiség része. Következménye, és talán szükségessége is.

2019. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Jogos, bár ott lőfegyverhez jutni is sokkal könnyebb.
2019. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
63%
Az incelek rossz emberek, mert átlagosak. Különlegesnek kell lenni, anélkül egy nő rád se néz.
2019. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
60%

Mi a baj velünk incelekkel? Kit bántunk mi, kinek ártottunk?

Ez nem pusztán annyit jelent, hogy magányos férfi? Tudtommal igen! Lehet, hogy Amerikában volt egy pár ilyen erőszakolós meg lövöldözős eset, amit így élő emberek követtek el, de ebből miért kell általánosítani? Sok oka lehet annak, ha valaki nő nélkül él.


Prostituáltakat nem merek felhívni, de más gond is van, ezt a 10-es hozzászóló leírta. Emellett nagyon zavarna az, hogy csak a pénzemért csinálná, meg félnék a betegségektől is. Hogyha valamilyen csoda folytán mégis meg merném tenni és esetleg jól is sikerülne, csak tegyük fel, akkor meg attól félnek, hogy rákapnék, az meg már nagyon sok pénzbe kerülne. Tehát csapdában vagyok. Borzalmas ebbe belegondolni, hogy nincs más lehetőségünk. De biztos van olyan helyzet, amikor betelik a pohár, és az embernek mindegy, csak szex legyen.


Szerintem senki nem akar így élni, ha megtudnák az emberek csak egy napig, hogy milyen ez az élet, ez a helyzet, akkor másképp állna sok ember ehhez. Inkább örüljön az emberek többsége, hogy nem ilyen!

2019. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
36%

Én incel voltam... volt hogy. Nőket hibáztattam a saját balfékségem miatt hogy 27 évesen is szűz voltam.


Az incelek minden esetben valami bűnbakot keresnek a saját hiányosságukra. Vagy a társadalom, vagy a nők vagy a szülők felelőssége... de valakit okolnak hogy nekik "nem jut" nő. Az incelség betegség. Mentális probléma...


Nekem egy huszárvágással megoldotta a prosti. Meggyógyított az incelségből. Onnantól már megvolt a cél, végre nem voltam szűz többé. Függő se lettem, csak egyszer voltam.


Utána már máshogy beszéltem a lányokkal is. Nem csodaszer de elmúlasztotta az incel szorongásomat. Az első igazi szexem és hódításom jól is sikerült, ami aztán meghozta az önbizalmamat hogy nekem is megy ez. Pedig a farkam is átlagos... a fejem is.

2019. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#33


Incel vagyok, de messze nem atlagos, de nem is szupermeno, inkabb kulonc.

2019. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy creepy vagy... vagy pedig különleges. 😃


A creepységtől ugyan úgy menekülnek a nők, mint az átlagosságtól.

2019. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Istenem, hagyjuk már ezt a "creepyzést"! Ez mi a fenét jelent? Mindenkinek van egy személyisége, ennyiből áll a dolog. Van, akinek ez tetszik, van, akinek meg az.

És miért kell mindig a nőkből kiindulni, hogy nekik mi a jó? Ja értem, mert ők döntenek általában, mert válogathatnak. Így könnyű!

2019. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
52%
Én a nőket hibáztatom valóban, de nem ok nélkül. Mert ahogyan a társkereső oldalakon viselkednek, arra sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy ez normális. Hogyha nem ez lenne a helyzet, akkor már én sem itt tartanék valószínűleg.
2019. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, ha valamilyen jellem 90%-ban elijeszti a nőket...


Mindenkinek van egyénisége, de valamilyen szinten egy társadalomban élünk. Kell is az egyéniség, de vannak szabályok amiket be kell tartani és kész. Különben nem megy.


Hogy őszinte legyek én is menekülök a "creepy" csajok elől.

2019. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!