Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne így párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
A hagyományos párkeresés akár élőben, akár neten stb. nem jött be, ezért arra gondoltam, hogy nem konkrétan párt keresnék, hanem mondjuk érdekelnek pl: a biciklik és olyan nőt keresni, akit szintén. Tehát meg tudnánk vitatni a különböző bicikli márkákat , típusokat, beszélgetnénk, beszélgetnénk és végül már annyit beszélünk, hogy egymásba szeretünk. Lehet ilyen? (a bicikli csak hasraütés volt, tetszőleges hobbival vagy olyan témával helyettesíthető, amiben tájékozottak mindketten) Mit gondoltok erről?

2019. dec. 25. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó út a friendzone fele :/
2019. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En novenyekkel foglalkoztam eleg komoly szinten, mig Magyarorszagon eltem. Tropusi orchideakkal, egzotikus gyumolcsokkel stb. Sok fajt/fajtat en hoztam be Magyarorszagra thaifoldi es indoneziai utazasaimbol kifolyolag. Es nem, nem mukodott, ahhoz jol kell kinezni es egy halom cash kell.


35F incel

2019. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mig irtam, az 1-es beletalalt a tutibe, friendzone :)
2019. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ellenvélemény: nekem nőként az összes párkapcsolatom így alakult. Mondjuk én nem görcsöltem rá a dologra, a baràtságok maguktól formálódtak át többé, mássá.

De szinte az összes kapcsolatom így alakult: neten hobbi, beszélgetés, barátság majd több.


Szóval szerintem simán lehet.

2019. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy valamire való, tartalmas és sikeres párkapcsolat alapja egymás megismerése, és nem utolsó sorban a hasonló gondolkodásmód. És igen, egy jó kapcsolat egyben egy jó barátság is. Én eleve hülyeségnek gondolom azt a "tetszel, járunk?" stílust, amit mondjuk #1 is képvisel. Ennyiből nem lehet megismerni egymást, és egyébként is: mire építenék azt a kapcsolatot? Alapok nélkül egy kapcsolat sem tud megállni.
2019. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Az a bajom ezzel, hogy sosem akartak tőlem semmit lelkizésen és barátkozáson kívül. Akkor sem, ha a nő 24/7ben a szexen témázott. De nem velem, velem csak beszélgettek......
2019. dec. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!