Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos férfi kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos férfi kissé kopaszodik, mint a képeken, akkor átlag alattivá válik a nők szemében vagy semmi sem változik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2019. dec. 25. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a nőtől függ. Valakinek tetszik, valakinek nem.
2019. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20 évesen lejjebb megy az értéke, 30-40-es nők tudják, hogy természetes.
2019. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy erősen kopaszodó férfi, aki ezt már saját maga is észreveszi és zavarja is hogy talán emiatt a nőknek kevésbé tetszik, az azzal jár a legjobban ha onnantól kezdve kopaszra borotválja magát és úgy éli tovább az életét. Nem fog a kopaszodáson idegeskedni + hamar meglátja, hogy full kopaszon is ugyanolyanok maradnak a sikerei, mint előtte voltak.


A legrosszabb amit egy erősen kopaszodó férfi tehet, hogy meghagyja a haját olyannak, ahogy van. (Az hogy mi számít erős kopaszodásnak, mindenki döntse el maga. De amikor már a férfiban kételyek merülnek fel, az már az. (Tehát inkább fejben dől el a dolog.))

2019. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Van, akinek jól áll, van, akinek szörnyű, főleg hs takargatja is. Alapvetően a dús haj preferált, de nálam nem ezen fog múlni. Ha jó arc és nagyon egymásra találtunk, akkor nem eresztem szélnek a kopaszsága miatt :)
2019. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akiket belinkeltel, mind jol nez ki! Mindent elfogadnam, ha randira hivnanak, es nem is igazan eszreveheto meg, hogy kopaszodnak. En altalaban az arcot nezem eloszor.
2019. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban (28 vagyok, és nem, a büdös életben nem lenne esélye nálam több, mint 4-5 évvel idősebb férfiaknak, akárhogy erőlködnek egyesek; pár évvek fiatalabbaknak meg igen), igen, kifejezetten hátrány. Tisztában vagyok vele, hogy előbb, vagy utóbb szinte minden férfival megtörténik, de inkább utóbb. Soha nem töltöttem volna/tölteném a 20-as éveimet kopaszodó párral, mivel hajmániás vagyok.
2019. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és ha neked is megritkul a haja? Sok nőt eléri, akkor majd ha nem úgy néznek rád a férfik sem a hajasok, sem a kopaszodók, mint egy nőre, akkor mi lesz?
2019. dec. 25. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7.

Szard már le a 6-os véleményét. Ő csak egy nő a sok közül, nem az összes. Nem minden nő nevében beszélt, ezt megérthetnéd.


Létezik rengeteg nő akinek a kopasz még jobban is bejön, mint a haj, vagy aki nem 4-5, hanem 10-15 évvel idősebb férfival van.

2019. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nullához közelít a jelentősége.


(Volt is már olyan párom, aki jobban kopaszodott, mint a képeiden látható három férfi közül bármelyik, plusz e mellé még ritkásabb és vékony szálú haja volt.)


Nyilván minden nő máshogy áll hozzá - engem nem befolyásol a párválasztásban.

2019. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21 évesen minden héten kopaszra vágom le a hajamat. Magasról szarom le,hogy tetszik-e vagy sem a lányoknak.
2019. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!