Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz egyedül de megszokható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hgergo911202 kérdése:

Rossz egyedül de megszokható? Út az antiszociálisság felé? Hogyan és merre tovább?

Figyelt kérdés
Lassan 26 éves leszek és még nem volt kapcsolatom. Sokszor úgy érzem hogy igényelném az érzelmeket, a szexet, a női testet, de máskor azaz érzésem hogy jól elvagyok így, bár ez a ritkább eset. Nem vagyok nagy társasági lény, ha társaságban vagyok akkor is többnyire csendben figyelek, ritkán szólalok meg. Nincs jó beszélőm és nem is tudok a semmiről fecsegni órákon át. Szívesen segítek másoknak és persze nagyon jó párkapcsolati tanácsokat tudok adni, csak éppen a saját magánéletemmel nem tudok mit kezdeni. Netes társkeresőkön is nézelődök de az olyan személytelen számomra, nem érzem otthon magam abban a világban. Ha boldog párokat látok irigykedek, azt érzem hogy én is ezt szeretném, aztán ideges leszek hogy mellettem miért nincs senki aztán jön a falba ütközés. Hol, hogyan találjak egy lányt akivel megtapasztalhatnám az élet napos oldalát? Ennél a kérdésnél el is akadok és minden marad a régiben. Aztán jön az "önnmarcangolás" Nem lehetek ennyire béna, hogy találna rád bárki is ha azt se tudják hogy létezel, különben is hogy nézel ki, edzeni kéne picit de minek ha senki nem néz rád. Szóval itt tartok és elegem van belőle. Merre induljak el?
2017. okt. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Megszokható, de ne akard megszokni: egy idő után olyan mértékben torzul a személyiség, hogy egyszerűen képtelen leszel elhinni, hogy neked jár párkapcsolat, téged lehet szeretni. El fog halni az énednek ez a része, képtelen leszel érzelmekre, még fiatalon olyan leszel, mint a zsémbes öreg bácsikák. Sajnos az írásodból ítélve ennek már meg is van nálad a kezdeti stádiuma, ne hagyd, hogy úrrá legyen rajtad, rossz élet fog rád várni.
2017. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "hol"-ra nem tudok választ adni. De egy fontos dolgot tudok neked mondani. Ne stresszelj rajta, ne ez legyen minden gondolatod legeleje. Túlságosan foglalkoztat, hogy legyen párod. Csak próbálj meg élni egy kicsit, meg foglalkozni a saját kis dolgaiddal. A többi jön magától. Aki állandóan a párkereséssel van elfoglalva, annak soha nem sikerül. Ezt tapasztalatból mondom. Csak engedd el magad és sodródj. Járj társaságba, vagy futni, edzeni, sportolni, bármi olyan helyre, ahol emberek vannak. De soha ne az legyen a cél, hogy párt találj.
2017. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszokható, de azért nyitott szemmel kell járni és görcs nélkül érdemes élni. Nem baj az, ha valaki nem nagy társasági lény, én sem ilyen vagyok introvertáltként. Eleve ezekben a nagy társaságokban nem épp a komolyabb, mélyebb, érdekesebb témák szoktak felbukkanni. Te is olyan vagy, hogy kell egy hozzád totál hasonló mentalitású, absztrakt gondolkodású, idealista partner, akivel gördülékenyen megy a kommunikáció. Szóval no para, majd megtalálod. Jó lenne felismerned, hogy nem feltétlen a te hibád, hogy nem találsz elérhető közelségben olyan nőt, akire vágysz. Hiszen sokkal kevesebb olyan dolog van, ami rajtunk múlik, mint másokon az életben. Amit lehet, meg kell tenni, de van egy pont, ahol már nem tudsz többet, csak bizakdni és várni. Az edzést pedig ne azért csináld, hogy felfigyeljenek rád, mert az inkongruens a valódi személyiségeddel akkor, hanem azért, hogy jól érezd magad és akkor, ha motivációd van rá saját magad miatt! Egyébként aszociális, nem antiszociális.
2017. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A legrosszabb ***** válasza:
Tudatosan fel kell készülni rá, el kell határozd, hogy nincs szükség barátnőre, inkább karriert építesz, vagyont gyarapítasz, hobbit űzöl, ismerősi/baráti kapcsolatokat ápolsz. Az, hogy emberkerülő antiszociális mizantróp leszel, az teljes mértékben a személyiségedtől függ. Nekem volt néhány olyan munkatársam, akik soha senkivel nem álltak szóba, mert maguknak valóak voltak, otthon meg várta őket az asszony, meg a gyerek. Szóval attól, hogy nincs nőd, még lehetnek nagyon közeli haverjaid, ismerőseid, barátaid és nem fogsz mizantróppá válni.
2017. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!