Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oltják itt a gykn irgalmatlan durva módon azokat a 40-esesek (nem vagyok az, m másokról van szó), akik itt kérdeznek meg ezt azt, hogy mi az oka ennek meg annak, hogy nincs párom?

Figyelt kérdés
Holott ők a fiatal-középkorúak, ugyanúgy kérdezhetnek, mint egy 20 éves. Minek kell ledegradálni,ha normális, hogy áh, öreg vagy, soha nem lesz senkid vagy max alkoholista nőd? Meg mit csináltál az elmúlt 15 évben, hogy nincs családod, nincs gyereked,hogy lehet ez? Egyszerűen pl úgy, mint nálam, hogy 3 barátnőm csalt meg és keresett 2 külföldi pasit, a 3. meg cégvezető mérnököt. ÉS nem, nincs rájuk írva 1-2 év alatt sem, hogy majd keresek mást (sőt, teszik az ártatlant), csak úgy álszenten, hátad mögött csendben cselekszem...
2019. dec. 25. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Gondolkozz már egy kicsit... 3 nőből mindegyik elhagyott. Az egyik verzió, hogy anyagias nőket szedtél össze ami kizárólag csak a te sarad és a te hibád. Vagy a B verzió, hogy abszolút nem a pénz volt a mérvadó, egyszerűen csak nem vagy alkalmas párkapcsolatra hosszú távon. Ha valakit 3 ember hagy el gond nélkül akkor ne mondjuk már, hogy nem az ő hibája csak a körülmények áldozata. Az, hogy milyen nőkkel jössz össze a te döntésed. Az, hogy milyen belső értékekkel rendelkezel a te magadba fektetett munkádon múlik. Hogy mit teszel egy kapcsolatért rajtad múlik. Aki a körülményeit hibáztatja ahelyett, hogy magába nézne az mit vár, vállveregetést?
2019. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Azért oltják, mert szerintem elég nyomorult emberek azok, akiknek 40 körül nincs még párjuk. Valamit tényleg elszúrtak.


Te is elszúrtál valamit, hogy sorban ilyen pénzéhes nőket választottál.

2019. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert idegesítőek. Valószínűleg néhány ember írja ki az értelmetlen kérdések sokaságát. Értelmetlenek, mert vagy provokatívak, vagy önsajnáltatók, vagy egyszerűen ostobaságok, néha-néha viccesek. De azzal, hogy kifikantanak valamit minden nap, semmi sem fog változni. Vagy kezdjenek magukkal valamit, vagy fogadják el, hogy ez jutott. Azért merek ilyen éles hangot használni, mert az én helyzetem sem rózsás, mégsem írogatok ki gyalázkodó vagy siránkozó kérdéseket.
2019. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Te is elszúrtál valamit, hogy sorban ilyen pénzéhes nőket választottál.



Rájuk volt írva, kérték a pénzemet valaha is? Nem. Egyszerűen találtak jobbat, hisz mindenkinél van jobb, és ha ne tökéletesek az érzelmek váltani is fog.

2019. dec. 25. 23:23
 5/12 peca1000 ***** válasza:
63%

Bizony oltani kell az okleveles balf....aszokat, akik sírnak, hogy nem jön az álomnő, de még szűz 40 évesen.


Hiába ad tanácsot az ember, lesza...rja, csak megy az önsajnáltatás.


Aki a mai világban nem képes használni az interetes társkeresőket, se változtatni magán, és az igènyein, az nem is érdemel párt magának.


Mit nem adtam volna én azért, ha huszonéves koromban lett volna ez a technológia (net, netes társkeresők, mai PC-k, laptopok), mennyivel hamarabb és könnyebben találtam volna párt magamnak.

2019. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak mosolygok a mai "Made in dobd el" párocskákon. Nagyon tartósak.
2019. dec. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: Mert egy átlag nő aki nem csal meg, nem követeli az 500ezres fizut, lehet vele 2 mondatnál többet beszélgetni, nem másfél mázsás mentális beteg, az a mai elvárások szerint "Álomnő"? Há' akkor kövezzetek meg, de én csak álomnőket keresek.
2019. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Használni tudjuk a társkeresö oldalakat, csak a felhozatal egy katasztrófa.
2019. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a kérdés alapján biztos nem állna szóba veled a nők 948594356983 százaléka. A maradék meg akinek nincs annyi sütnivalója, hogy lássa a reménytelenséget, nyilván az első adandó alkalommal tiplizik.
2019. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy konkrétan külföldi pasit vagy cégvezető mérnököt kerestek, ha nem anyagiasnak ismerted meg őket, hanem egyszerűen MÁST, mint ami te vagy. Tudom, ez szomorúan hangzik, de ez van. Amúgy azokat a negyveneseket szokták itt oltani akiknek még sosem volt párjuk és csinos nőt keresnek pocakosan. Nem azt akinek volt már három párkapcsolata.
2019. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!