Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluban lakom, nem tudok lanyokkal ismerkedni, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Itt nincsenek egyaltalan ,22 eves vagyok,korombeli egy sincs. Szorakozasi lehetoseg semmi erre.suli meg ilyesmi nem johet szóba ,munkahely se.,Neten probalkozok aztan annyi.
2019. dec. 27. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Én őszintén szólva elköltöznék. Tudom, hogy nem élhet mindenki Budapesten, de aki nem mezőgazdasággal vagy azzal szorosan összefüggő területtel foglalkozik, az mi az istenért élne faluban? Egy közeli városban nem tudsz munkát keresni, ahol esetleg élet is van, és talán több szórakozási lehetőséged van a sarki kocsmánál?
2019. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Semmit, de ilyenkor mindig felmerül bennem az hogy: Miért nincsenek olyan kérdések, hogy "Faluban lakom, nem tudok fiúkkal ismerkedni, mit tennétek?"

Valahogy a férfitöbblet az mindenhol jelen van az országban. :D

2019. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Davandaa válasza:
100%
Azért én nem költöznék el ennyi miatt. Meg vannak a falunak és a városnak is az előnyei és a hátrányai is. Szerintem ha van egy közeli város menj be oda szórakozóhelyekre, bulizni, haverokkal valamit csinálni aztán majd hátha akad valami arravaló lány.
2019. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1.: KIZÁRT, hogy a faluban nincs egy csinos tanárnő, kikapós kocsmárosnő MILF, cuki sulis lány, vagy a doki asszisztense,...

2.: Nem megy busz/vonat a szomszéd városba, ugye?

3.: Kocsid van? Pénzed?

2019. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Már előttem is írták: menj a barátaiddal valamelyik városba és ismerkedjetek.
2019. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Semmit, de ilyenkor mindig felmerül bennem az hogy: Miért nincsenek olyan kérdések, hogy "Faluban lakom, nem tudok fiúkkal ismerkedni, mit tennétek?"


Mert a lányok ilyen szempontból életképesebbek, nem a sült galambot várják, hanem mielőbb lelépnek tanulni vagy dolgozni egy élhetetlen helyről.

2019. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6.- ra reagálva.


Ezt írta: "Mert a lányok ilyen szempontból életképesebbek, nem a sült galambot várják, hanem mielőbb lelépnek tanulni vagy dolgozni egy élhetetlen helyről."


Vagy csak egyszerűen oda mernek menni ismerkedni a helyi srácok/férfiak jobb példányaihoz. Helyi állatorvos, tanár, pap, rendőr, vállalkozó, doki,...

2019. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Koltozni lenne a legjobb megoldas ,de ez nem igy megy,hogy holnap elindulok mashova .
2019. dec. 27. 12:41
 9/21 A kérdező kommentje:
Itt 40 -50evesek vannak azzal mit kezdjek :D
2019. dec. 27. 13:43
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Koltozni lenne a legjobb megoldas ,de ez nem igy megy,hogy holnap elindulok mashova ."


Egy csomó gyár biztosít manapság szállást is, annyira nincs emberük.


Ha nincsenek korodbeliek egy helyen, nem tudom, mire vársz. Hirtelen varázsütésre megjelenik tucatnyi fiatal, szexi nő, aki csak téged akar?

2019. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!