Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok párt magamnak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt magamnak, és nem tudom, hogy mitévő legyek! Merre léphetnék?

Figyelt kérdés

Elég introvertált vagyok,emiatt nehezen ismerkedek.

Ehhez hozzájárul az is,hogy a múltban voltak rossz tapasztalataim az emberekkel kapcsolatosan.

Nagyon egyedül vagyok,és nagyon vágyok már egy lányra,akit szerethetek,és aki hozzám való!

27/F



2019. dec. 27. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha csak azzal vagy tisztában, hogy mit akarsz kapni, soha nem lesz működőképes kapcsolatod.
2019. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Voltam már pszichológusnál,mert tudom,hogy szükségem lenne segítségre,de nem segített semmit."


Mert neki csak az a dolga, hogy néhány lehetséges utat mutasson, amiből te választasz, és hogy az elindulásnál támogasson téged. De végigmenni rajta, végigcsinálni mindent, amit ez megkövetel, azt teljesen saját erőből, neked kell, nem másnak. Vagy te másként képzelted, kérdező?

2019. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem,mivel tudom,hogy nekem kell megtenni a lépéseket.

Sokat tettem azért,hogy jobb ember legyek,mint aki voltam régebben;sokat változtam,de még nem eleget ahhoz,hogy azt mondhassam,hogy most már minden rendben.

Azzal pedig,hogy én mit adhatok egy kapcsolatban,tisztában vagyok.Tudom,hogy vannak értékeim,de lehet másoknak ezek nem jelentenek semmit.

Igenis szeretnék adni,nem csak kapni,mert egy emberi kapcsolat erről szól.

2019. dec. 27. 21:09
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
A pártalálás sokszor ott bukik el, hogy nem mernek elég nyitottak lenni, bevállalni egy flörtöt, amiből valami kialakulhatna.
2019. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!