Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, milyen helyeken erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, milyen helyeken erdemes lanyokkal ismerkedni? 33F

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 16:26
 1/3 sobo8 válasza:
Ez számomra is kérdéses, ráadásul a mai napig. Még a keresztrejtvény fejtegetése is könnyebb.
2019. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 29 éves nő vagyok, interneten találtam párt, most még csak reménykedem hogy tartós lesz és végre vége ennek az ismerkedősdinek.

Konkrétan tinderen ismertük meg egymást, azt kell sajnos hogy mondjam, hogy az előző két exemmel is :'(. Óriási húspiac amúgy, szerintem szörnyű, de nekem jobb ötlet nem volt.

Esetleg ismerősök által vagy munkahelyen, de ezzel kapcsolatban se sok jó tapasztalatom volt.

Sajnálom hogy így alakult neked, sok sikert kívánok a társtaláláshoz.

2019. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemen ismerkedj vagy könyvtárban!
2019. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!