Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, utasítottatok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, utasítottatok el azért pasit, mert bizonyos kor után is még otthon élt az anyjával? 32 vagyok, és igen, otthon élek,1 év múlva lesz pénzem kis lakásra (családot úgysem akarok), de addig is kapom a sok nemet. Vagyis szó nélkül lelépnek.

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 20:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
persze, egyetemen. 5 évig. A kolis élet.
2019. dec. 29. 20:38
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
A bunkó plázacicák csinálnak ilyesmit. Rajtad múlik, kérdező, hogy milyen típusú nőkkel ismerkedsz. Nekem a szerényebb, hétköznapibb, ritkábban sminkelő nőkkel nem volt ilyen gondom, normális viselkedésük van.
2019. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondanám neki hogy ha megvan a külön lakás, akkor szóljon és randizunk újra.
2019. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Emiatt nem.
2019. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#4

Nekik nem kell kábel tv-t fizetni ahhoz, hogy mindig legyen valami izgi nézni való. 😁

2019. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Aki azért visszautasítja a másikat, mert nem él külön az egy önző, fasisztoid, szeretet nélküli idióta. Lakásválság időszakát éljük, szinte megfizethetetlen egy új lakás, de egy albérletet is nagyon nehéz egyedül fent tartani. Én azért élek külön, mert a szüleim már nem élnek, de én elvből faképnél hagyom az olyan fasisztoid csajokat, akik szerint életképtelen az, ha valaki bizonyos kor után nem él egyedül. Sőt, mi van azzal, aki több generációs házban él? Egy szívtelen csitri miatt költözzön el? Egy normális nő a másik személyiségét nézi, a kellemesen eltöltött időket, jó beszélgetéseket és nem a teljesítményeit, "életképességét". A másik már nem abban a korban élünk, ahol a férfinek kéne megteremtenie az anyagi biztonságot, tehát szexizmus is elvárni ezt. Az anyagi biztonságnak alapvető jognak kéne lennie és a lakhatásnak is.
2019. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az anyagi biztonságnak alapvető jognak kéne lennie és a lakhatásnak is.


Régen valamelyest az volt, most már nehéz normális lakást venni, ha nem vagy tehetős, vagy nem támogatnak a szüleid (sajnos engem nem tudnak), vagy nem örökölsz.

2019. dec. 30. 19:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez így van és sokan nem értik meg azt, hogy sajna ez a helyzet, neoliberális fordulat óta ilyen jövőtlen a fiatalok élete. 90es években mikor még gyerek voltam azt lehetett hinni, hogy lesz jövője ennek az országnak és, hogy az életünk sínen fog haladni. Csomó embernél az tapasztalható, hogy saját hibáján kívűl alig halad az élete. Átlagos kereset havi 170 ezer forint, ebből nem nagyon lehet építkezni. Nem rég olvastam egy olyan cikket, hogy a ksh nem közöl valódi adatokat az átlag kerestről. Amikor azt mondogatják, hogy havi 300 ezer forin körül van az átlag kereset az csak paraszt vakítás egy nagy hazugság. Sajnos sokan beveszik azt az újkapitalista mesét, hogy minden csak rajtad múlik, és ennek hatására a kiszolgáltatott embereket támadják. Mivel egyesek nem akarják a valóságot úgy látni ahogy kéne és ez pláne a fiataloknál zavaró, mert nekünk kéne jobbá tenni ezt a rendszert, lázadó erőknek kéne feltörniük.
2019. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18


Ezzel csak az a baj, hogy hiába lázadozik a gyerek, ha zömmel a nyugger réteg/előző generáció életben tartja a rendszert. Pont az a korosztály, ami hagyta magát hülyére venni a rendszerváltással.


Sajnos az sem segít a helyzeten, hogy nincs normális politikai alternatíva sem. Hiába akarsz váltani, ha nincs mire.

2019. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!