Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az a csajoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az a csajoknak, ha egy srác kedves velük (de nem papucs)?

Figyelt kérdés
Nem első eset, hogy nekem megtetszett egy lány, és amikor beszélgettünk félreértelmeztem a jeleit. Azt hittem bejövök neki, de nem. Az a baj velem, hogy kedves vagyok. Az jön be csajoknak, ha valaki bunkóskodik velük. Ez miért van?

2017. aug. 20. 12:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell bunkóskodni velük, de kedveskedni sem. Ezt hányszor kell még leírni? A dolgok nem feketék meg fehérek...
2017. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Vedd fel a pörköltszaftos asszonyverőt, és meg is lesz oldva minden problémád!


JA nem :) Szerintem nem a kedvességgel van a baj, hanem nem mersz kezdeményezni, és ezért friend-zone-olnak, nyiss úgy, hogy férfi vagy, és az is maradsz.

2017. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

"Azt hittem bejövök neki, de nem."


Stimmt, eddig.


"Az a baj velem, hogy kedves vagyok."


Ezt miből szűrted le?


"Az jön be csajoknak, ha valaki bunkóskodik velük."


Öhm... szóval nem jössz be egy csajnak és ebből azt szűrted le, hogy a csajoknak az jön be ha bunkóskodnak velük. Hogy neked milyen gyors és penge logikád van. Ez ritka, én ha 100 napig gondolkoztam volna se tudtam volna ilyen logikát levonni, pedig mérnök informatikus vagyok. De te egy zseni vagy.

2017. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Drága, ha kedvesen nem jössz be nekik, akkor bunkón sem. Hogy sikerült ezt az elmés következtetést levonni?
2017. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul dekódoltad a jeleket. Hogy jön ide a kedvesség?
2017. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A legutóbbi csaj említette, hogy van, akivel még csak neten beszél, és már ott veszekednek (wtf??? Még nem is találkoztak, de veszekednek) és neki ő jön be jobban, én túl kedves vagyok hozzá.
2017. aug. 20. 12:36
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
#6 tinikategória odébb van.
2017. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Fordítok, jó? Tehát kedves=nyámnyila, aki már a kapcsolat elején is saját maga elé helyezi a nőt.


Van egy mondás, a régi öregek szokták mondogatni, hogy "az asszonynak az első hálóingjébe sírni kell, különben baj lesz". Ez nem azt jelentette régen sem, hogy jól el kell verni, hanem hogy tudasd vele, hogy van saját akaratod, nem mindig az lesz amit ő akar. Nagy divat lett az egyenjogúság, viszont a legtöbb nő titokban vágyik arra, hogy néha irányítsák, ne neki kelljen döntéseket hozni.

Érdekes dolog ez, de szeretnék elérni, hogy a párjuk úgy viselkedjen, ahogy azt ők gondolják, viszont ha ez sikerül nekik, akkor onnantól már nem lesz érdekes számukra. Ezért is a határozottabb férfiakat keresik.


Pl. lehet, hogy duzzogni fog azon, ha ahhoz a nadrághoz nem azt az inget meg cipőt veszed fel, amit ő mond, viszont azért tisztelni fog, hogy van saját stílusod, amiért kiállsz, akkor is, ha szerinte a másik jobban állt volna.

2017. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Tegnap pont randiztam egy pasival, aki kedves volt, cuki és udvarias. Kihúzta nekem a széket és betolta, odaadta a kabátját mikor látta, hogy fázom, meghívott egy pohár forró csokira, hogy felmelegedjek. Közte és közted az a különbség, hogy ő nem barátként közeledett felém, hanem eleve nőként. Folyamatosan bókolt, amit beleszőtt a mondandójába, és folyamatosan biztosítani próbált arról, hogy igenis ez egy randi, és lesz folytatás (több is), ha én is benne vagyok. Emellett folyamatosan megérintett, nem durván, hanem csak megfogta a derekamat, az alkaromat és a vállamat. Figyelte a reakcióimat, hogy mennyire vagyok benne a játékba, én persze hagytam. :) Még csók sem volt, csak egy ölelés a végén, én mégis vonzódom hozzá.
2017. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
*hanem eleve nőként=hanem eleve férfiként :)
2017. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!