Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne bemagyarázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne bemagyarázni a nőknek, vagy az agyukat átállítani (tudom, nem lehet már, mert már kiskorban megy az agymosás), hogy ne csak jóképű pasikkal akarjanak szexelni, hanem átlaggal is, mit ahogy nekünk is jó az átlag nő?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt mondom, hogy minden ronda pasival álljon le, de ha egy átlag pasi akarja azt a nem bomba nőt, akkor miért ne ismerkedhetne,szexelhetne vele?
2019. dec. 22. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%

Szexre nyilván csak a külső számít.

Kapcsolatra pedig nem csak a külső, hanem a személyiség, de aki így gondolkozik, mint te, annak a belseje is romlott.

2019. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Szóval miért nem szexelnek simán egy ilyen átlag 30-as férfival (simán ilyeneket látni az utcán legtöbbször, kis eltéréssel, más karakterel, több hajjal, vagy borostával, stb)?


[link]


és miért csak ilyennel hajlandóak (ízlések és pofonok, de ilyen vagy ilyen karakter)?


[link]

2019. dec. 22. 14:59
 3/65 anonim ***** válasza:
87%

Az evolúciós ösztönök sok mindent meghatároznak. Nálad is, a nőknél is. Ha valami ellen felesleges lázadni az az evolúció, mert az ellen nem győzhetsz.

Majd ha te 70 éves nőket úgy fogsz kívánni mint 20 éves nőket, akkor próbáld majd bemagyarázni a nőknek, hogy rossz génekkel megáldott férfival közösüljenek.

2019. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Rossz gén az átlagos? Vicc
2019. dec. 22. 15:01
 5/65 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert a te álomvilágodban az átlagos pasik nem szexelnek, attól ez még nem így van.

Az egyik -egyébként kifejezetten dekoratív- nőismerősömnek kb. tök úgy néz ki a férje, mint az első képen linkelt, sőt, szerintem még kicsit alatta is van (mikor először megláttam, meglepődtem, hogy ilyen nő mellett ilyen pasi van), és egészen biztosan szexelnek, mert most született gyerekük.

De majdnem az összes barátnőmnek átlagos pasija van.

2019. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy meg lehetne győzni arról, hogy olyat csináljak, ami nekem szar. A szex és a párkapcsolat nem szeretetszolgálat, szerencsére
2019. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

pl nekem férfiként nincs bajom tök átlagos hétköznapi nőkkel, simán nem utasítanám el őket, pl:


[link]

2019. dec. 22. 15:04
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél nincs ilyen hogy átlag.

Ránéz egy pasira és vagy helyesnek látja, vagy nem.

2019. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
92%
Te most csak szexet keresel? Mert ha igen, akkor minek állna le veled bárki, ha talál jobbat?
2019. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
75%

"Rossz gén az átlagos? Vicc"

Egy férfinál igenis rossz. Mi emberek még így is elfajultak vagyunk abban a tekintetben, hogy viszonylag lazák a férfiak szeretkezési feltételei. Sok átlagos férfi is talál nőt.

Az állatvilágban, az emlősöknél a legtöbbször csak az alfa hímek dughatják a nőstényeket, csak ők adhatják tovább a (jó) génjeiket a jövőnek. Magyarán az embereknél még így is sok a selejtes aki szaporodik.

Ennél hova csaljuk el még jobban a természet törvényeit?

2019. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!