Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
 271/280 anonim ***** válasza:
38%

#271 voltam. Ja bocs még írok a kérdésedhez.

"Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni":


B*szki még csodálkozol rajta?!


"Hogy legyek szimpatikus?" :


pfúúúúú....

2020. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/280 anonim ***** válasza:
90%

"Hogy legyek szimpatikus?" :


:D ne emeld ki ezredjáre is a kérdést, mindjárt szimpatikusabb leszel egy picit.

2020. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/280 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kedves hozzászólóknak, akik főként férfiak és a kérdésemre élveznek... Irkáljatok hogy milyen vagyok mert ki mertem emelni a kérdésem.
2020. okt. 20. 10:22
 274/280 anonim ***** válasza:
79%

Te nem vagy komplett... Nem arról van szó hogy ne emeld ki hanem hogy 1000-szer nem emeld ki mert már szánalmas...


Igaz én férfi vagyok, de szerintem tökre könnyen írj majd ide neked egy nő is aki ugyan ezt mondja.

2020. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/280 A kérdező kommentje:

Na látod, férfi vagy... Mi a f@..sznak írsz ide? Nőknek tettem fel a kérdést, velük szerettem volna "társalogni" nem pasikkal. Tényleg itt zömében csak melegek válaszait lehet olvasni. Ja és írjátok hogy sok válasz van, de azt nem teszitek hozzá hogy a válaszok 90%-a férfitól származik.


Mégegyszer kérem, csak nők szóljanak most már hozzá ha lehetséges.

2020. okt. 20. 10:55
 276/280 anonim ***** válasza:
100%
Rendben vagy fater, űzd a nőket ezerrel.
2020. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/280 anonim ***** válasza:
79%

Undorító lehetsz.

Üdv, egy nő

2020. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/280 anonim ***** válasza:
79%
Nő vagyok. De te meg rohadt unalmas a nyavalygásoddal, miközben szerinted veled minden rendben van...
2020. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/280 A kérdező kommentje:
278, minek jöttél ide? Már nem emelem ki, sz@rok a frusztrált fejezetre!! Légyszíves ne írjatok többet ide! Köszönöm!
2020. okt. 30. 09:35
 280/280 anonim ***** válasza:
41%
281
2020. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!