Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon van értelme barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon van értelme barátnőt keresni?

Figyelt kérdés
Már régóta prólák találni egy normális barátnőt Facebookon de nem jön össze.. Tudom hogy nem arra lett kitalálva az oldal de mégis sokan ismerkedtek meg ott amiből aztán komolyabb kapcsolat lett. Már bejelöltem vagy 90 csajt (persze mind fullos csaj) és ezekből vissza jelölt vagy 4 de hát vissza ők se írtak pedig értelmesen rájuk írtam. ( akik nem jelöltek vissza azok közül is vagy 40 re). Szóval az lenne a kérdésem, hogy csak nekem nincs szerencsém hozzá vagy tényleg nincs is értelme interneten próbálkozni? Nektek mik a tapasztalataitok? (Persze élőbe is oda mennék csak hát nem nagyon járok olyan helyekre ahol annyira lehetne ismerkedni... Bulizni meg nem nagyon szeretek.. 21F
2020. jan. 4. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha szarul nézel ki akkor nincs értelme sehol probalkoznod.
2020. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én nem nagyon ismerek olyan embert aki a faceen random ismerkedett. Ha volt is onnan párkapcsolat, akkor mér előtte látásból ismerték egymást, vagy közös ismerős által hallottak egymásról. Ritka az a nő aki csak úgy random ismeretleneknek visszaírna (ha igen, az a nő olyan is, amilyen). Élőben ismerkedj.
2020. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

+ha igen, az a nő olyan is, amilyen"


Fejtsd már ki bővebben? Milyen az a nő, aki visszaír egy ismeretlennek?

2020. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
az biztos, hogy felületes (kinézet érdekli főleg) és óvatlan
2020. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nincs.
2020. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól írod, a Facebook-ot valóban nem ismerkedésre találták ki. Épp ezért az összes ismerkedős üzenetet törlöm és minden ismeretlentől származó jelölést elutasítom.

Nem vagyunk hülyék, pontosan tudjuk, hogy ugyanazt a sablon szöveget lenyomod 90 másik lánynak, remélve, hogy legalább egy válaszol. Szerinted ez vonzóvá tesz? Nem, cseppet sem. Sőt, biztosítja az embert, hogy nem érdemes foglalkozni veled, hiszen neked csak egy lány kell, legyen az bárki, ugyanis nem a személy érdekel.

Ha mindenképpen neten szeretnél ismerkedni, regisztrálj fel egy társkeresőre, hiszen ott legalább a célok azonosak.

Mondjuk annak, amit most csinálsz sehol sincs értelme.

20/L

2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
"Milyen az a nő aki vissza ír egy idegennek" Miért is ne irhatna vissza ha normálisan írok neki? Persze értem én hogy nem ismerjük egymást és sokan félnek is így vadidegen emberekkel beszélgetni de hát csak látja a képeim valószínű, hogy nem emberrabló vagyok.
2020. jan. 4. 16:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel egyetértve még hozzátenném, hogy ismerkedj inkább tematikus, a hobbijaidhoz kapcsolódó csoportokban, ahol adott a közös érdeklődési kör (nem pedig véletlenszerűen írogatsz rá nőkre "futószalagon"), és erre alapozva akár kialakulhat egy tartalmasabb beszélgetés és idővel kölcsönös szimpátia is (először kommentekben, majd privátban).
2020. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

de hát csak látja a képeim valószínű, hogy nem emberrabló vagyok.


Pont, hogy azok a legdurvább fazonok, akiknek a képei, arca a legártatlanabb.

2020. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló

Hát igen, énsem szeretem ezt, hogy esznelkul minden szimpatikus lányra rá írok. (És nem is mindig sablon szöveggel hanem próbálom az adott személyhez szabni az üzenetet) Az elején mikor írtam mindig csak egynek, hetekig csak arra gondoltam, hogy bárcsak vissza írna de mivel nem írtak vissza ezért egyre gyakrabban írtam embereknek a nagy számok törvényéven bízva.. De már unom is az egészet úgyhogy lassan jobb ha belátom hogy interneten szinte lehetetlen ismerkedni... De hát most mi van akkor ha pl:Facebookon látok meg valakit aki nagyon megtetszik és annak a valószínűsége hogy valaha is összefutnék vele szinte egyenlő a 0 val akkor hol máshol probalhatná meg az ember?

2020. jan. 4. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!