Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb egy férfitől: ha elutasítják és tovább próbálkozik, vagy ha nem próbálkozik tovább?

Figyelt kérdés

"Egy igazi férfi megérti, hogy a nem nemet jelent."


"Egy igazi férfi nem adja fel, tovább küzd."


"Ha akarnék tőle valamit, igent mondtam volna."


"Ha elsőre igent mondanék, könnyen kaphatónak tartana."


Ilyen véleményekkel találkoztam. Mi az igazság?


2020. jan. 4. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha randimeghívásról van szó két úgymond ismeretlen között, akkor a nem nemet jelent. Nem szeretem, ha valaki zaklató üzemmódba vált át. Esetleg 2x meg lehet kérdezni, de ha tiszta és határozott nem a válasz, akkor ebből érteni kell. Akkor nem tetszik a másik.


Az igazi ferfi küzd, az inkább arra értendő, hogyha már van előzmény, kapcsolat. Akkor igen, ha hibázik, küzdjön a kapcsolatért, értünk. Ha vissza is utasítom, mert be vagyok rágva, próbáljon kiengesztelni.

2020. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A NEM nemet jelent. Tanuld már meg, és légyszi add tovább a tudásod a többi félnótás hímtarsadnak is!Ez alól egyetlen kivétel van, ha konkrét időpontban konkrét randira hivod, és arra mond nemet. Ott még benne van a pakliban, hogy simán csak nem ér rá akkor, esetleg nem veszi, hogy az egy randi lenne és maga a program nem érdekli.
2020. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán valaha is próbálkozik. :)
2020. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eleve nem szabad próbálkozni, nem éri meg.
2020. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!