Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tipikus Lúzer nagyon csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus Lúzer nagyon csúnya férfiként tényleg a 10/10es nőknél kéne próbálkozom?

Figyelt kérdés
Eddig mindig az átlagos, duci nőknél próbálkoztam, de mind visszautasítottak barátaim felvilágosítottak, hogy ezekre a nőkre az összes férfi rámegy, mert úgy gondolják hogy lehet esélyük nála és így a nagyon csinos vonzó nők teljesen egyedül vannak mert félnek tőlük a férfiak azon gondolkoztam hogy például utcán villamoson trolin odamegyek a legeslegcsinosabb nőkhöz leszólítom őket és elhívom egy randira őket.
2020. jan. 5. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze egy általad 10/10 nek gondolt nő majd pont egy ronda nyomival fog enyelegni. Maximum az álamidban. Az ilyen nők azért találnak nehezebben párt mert magasabbak az elvárásaik.
2020. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőnél próbálkozz aki bejön neked.
2020. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem annál próbálkozz, aki tetszik neked. Én is így voltam vele. Mindegy volt, hogy 45kg vagy 85, ha tetszett tetszett, ha nem akkor nem. Ne az alapján válogass, hogy "ő kövér de ha beérem vele akkor biztos ő is velem", mert ennek semmi értelme. Ilyen erővel egy oszlopnál is próbálkozhatnál.
2020. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Borzasztó szomorú maga ez a kérdés és a kapott válaszok is.
2020. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!