Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok/nők hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők hány évesen kezdenek el olyan párt keresni akivel hosszú távra tervezhet?

Figyelt kérdés

Én még csak 22 vagyok, de én olyan barátnőt szeretnék akinek nem a bulizás, és a barátnői az élete. Hanem akinek többet ér az hogy ketten elmenjünk valahova. Én később mindenképpen szeretnék gyereket, szóval ebben is egyeznünk kéne.

Hány éves kortól reménykedhetek abban hogy találok egy komoly lányt?

Multkor ismerkedtem egy 20 éves lánnyal, de neki csak a buliról, és az ivásról szól minden, meg arról hogy minél menőbb fiúkkal dughasson...Az ilyen lányoktól undorodom, főleg hogy eleinte ilyen jó kislánynak mutatta magát.


2020. jan. 5. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Én 20 évesen.

20/L

2020. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Én 22 évesen.

22N

2020. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Az első ráncok megjelenése után.
2020. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez agyi érettség és személyiség függő, nem pedig a koré.
2020. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ember válogatja. Sokan már 20 évesen is képesek az elköteleződésre, mások 35 évesen sem.
2020. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Én huszonhét évesen éreztem azt először hogy màr alkalmas vagyok a családalapításra. Most vagyok harmincegy.


N

2020. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
25-27től.
2020. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Az ember nem azért akar komoly kapcsolatot mert családot akar alapítani. Normális ember azért van kapcsolatban mert megismer valakit aki megfogja, akibe beleszeret és akivel le akarja élni az életét. Nem attól lesz komoly egy kapcsolat, hogy gyereket akartok vagy nem buliztok. És nem is azért kell hosszú kapcsolatot keresni, hogy gyerek legyen. Aki így gondolkozik, hogy na jó mostmár ezzel a pasival maradok 10 évet mert kell a gyerek annak sosem lesz boldog kapcsolata. Nem komoly kapcsolatot kell akarni hanem egy adott embert. És ez nem életkor kérdése. Ha 15 évesen megtalálod az igazi szerelmet akkor 15 évesen is életed végéig tartó kapcsolatot akarsz vele. Ha meg nem találod meg akkor 40 évesen sem fogsz hosszú távon kitartani valaki mellett. Aki csak azért van komoly kapcsolatban mert családot akar alapítani az nagyot fog csalódni amikor széthullik a család mert a párja nem az igazi számára.
2020. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 évesen kezdtem el azt érezni, hogy meg kéne találnom a páromat, aki megossza velem az életét, akire számíthatok és aki számíthat rám. Mindig.


27N

2020. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22-27 évesen
2020. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!