Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok/nők hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők hány évesen kezdenek el olyan párt keresni akivel hosszú távra tervezhet?

Figyelt kérdés

Én még csak 22 vagyok, de én olyan barátnőt szeretnék akinek nem a bulizás, és a barátnői az élete. Hanem akinek többet ér az hogy ketten elmenjünk valahova. Én később mindenképpen szeretnék gyereket, szóval ebben is egyeznünk kéne.

Hány éves kortól reménykedhetek abban hogy találok egy komoly lányt?

Multkor ismerkedtem egy 20 éves lánnyal, de neki csak a buliról, és az ivásról szól minden, meg arról hogy minél menőbb fiúkkal dughasson...Az ilyen lányoktól undorodom, főleg hogy eleinte ilyen jó kislánynak mutatta magát.


2020. jan. 5. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Általában akkor kezdenek észhez térni, amikor szembesülnek azzal, hogy már nem kellenek a nagyon jó pasiknak, már dugásra sem. Onnantól kezdve ugyanis már lefele vezet az út. Ekkor van még utolsó esély, hogy egy legalább elfogadható, pénzes bétabalekot (női nyelven stabil pasit) tudjanak fogni, de ahogy húzzák az időt, egyre gázabb férfiakkal kell beérniük.
2020. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az ismerősi körömben a bölcsész nők java csak a szépfiúkal szexelget 28-30 éves korukig, utána szinte mind elveteti magát egy gépész vagy villamosmérn9k pasival.
2020. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És igen, amikor betöltik azt a 28-30 éves kort, amikor a jobb pasik már inkább a 25 alatti nőkre nyáladzanak, akkor B tervet kell kieszelniük és egy anyagilag stabil, nem szuperszexi manusszal összejönni.
2020. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz nőt, mert birtokolni akarod. Fiatal vagy, bulizz élj, utazz és majd akad hozzá nő is!
2020. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!