Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hogyan talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hogyan talál valaki társat?

Figyelt kérdés

Ha nőként 3,2 "pontot" sikerül "összevakarni" photofeeleren idegenek által, akkor örülhetek, ha valaki az életben egyszer legalább bottal megpiszkál?


Nem az igényesség a gond, odafigyelek magamra, a "maxiumumot" magamhoz képest már kihoztam magamból, egyáltalán nem vagyok igénytelen, és a "jó fodrász, kozmetikus segít" részen is túl vagyok már. Így lesz valaha olyan mellettem, akinek tényleg kellek is?


Voltak már "kapcsolataim", de egyikben sem kezeltek nőként, és az első adandó alkalommal otthagytak másért, addig kellettem kb, amíg nem volt más, aki "ellássa" őket, pedig ők sem voltak top pasik, inkább átlagosak, vagy az alattiak.


2020. jan. 13. 00:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Ellássa őket? Te nem azért nem kellettél, mert ronda vagy...
2020. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen, de főleg sehogy.
2020. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, az kellett, hogy el legyenek látva, mert anyu már nem főzött rájuk, nem mosta ki a cuccaikat, nem takarított, maguknak meg egyikőjük sem csinálta meg. Időbe telt míg rájöttem, hogy nem ez a normális, mást pedig soha nem tapasztaltam. Lehet, hogy nem csak azért nem kellek mert ronda vagyok, kedves első, de kétlem, hogy anélkül bárki is a személyiségem miatt utasítana el, hogy valaha egy szót is beszéltünk volna, így az első ok, (amiért még odáig sem jutok, hogy a személyiségem miatt utasítsanak el) az felteszem a külsőm.
2020. jan. 13. 00:10
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak higyj magadban es ne foglalkozz azzal, hogy nézel ki, ne lombozzon le egy pontozás ennyire!


A másik hogy iszonyat ronda noket látok jo pasikkal, raadasul ugy beszel a no a ferfival, hogy hallgatni is rossz.


Ha onekik osszejon, akkor kb mindenkinek összejöhet

2020. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Azt sem tudod kik pontoztak le. Lehet hogy helyespasik, meg macsócsávók akik a konditermen vagy a számítógépen kívüli életet kb. a Marshoz mérik.

Meg aztán: Kinek mi a ronda? Van testi hibád? Te middel nem vagy megelégedve? Vannak előnyös fizikai tulajdonságaid?

Mindenkinek más az ízlése. Akik olyan nők után nyáladzanak akiknek a neve .jpg-vel végződik és az Instasztori-paripán lovagolnak annak ne hidd már el ezt a xart. Társat meg bármikor lehet találni. Ismerkedni bárhol de nem bármikor lehet. Jól bekajáltad ezt a photofeeler-humbugot. Pontokban meg számokban látod magadat, matekozol, meg kalkulálsz mintha egy gyár terméke lennél és gépen készültél volna. Aztán ezek alapján ragasztod magadra a "SELEJT" címkét. Kezdetnek ezt kéne elfelejteni, és önállóan keresni a boldogságot az életedben.

Mi nem termékek vagyunk hanem emberek, egyedi ízléssel. Találni fogsz valakit mert fogsz. Itt egy tanács: Menj olyan helyre olyan dolgokat csinálj ahol muszáj kontaktot teremteni FÉRFIAKKAL, nem pasikkal.

2020. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Ez a pontozás azt jelenti, hogy nagyon kevés férfinak jössz be, így sokat kell keresgélned. Örülj neki, hogy a volt barátaid otthagytak, mert az ilyenek amúgy is csak kihasználtak volna. Ha nem tetszettél nekik, nem szabadott volna csak azért összejönniük veled, hogy kihasználjanak.
2020. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Rockarc ***** válasza:

Ha Radics Gigibol tudtak not csinalni, akkor neked is menni fog az optikai tuning. A felszines fiukat meg keruld, azok mindig dobbantonak fognak hasznalni. Az ismerkedest pedig tarsasagokon keresztul probald meg, ott jobban elo tudnak jonni a belso tulajdonsagok, ha szituaciokban is latod a masikat. Ahogy ok is latnak teged. Olyankor a kinezet kevesbe lesz hangsulyos.


43F

2020. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezt csakis határozott magatartással tudnád ellensúlyozni. Sok olyan férfi van akit a nő szedett fel és tartotta meg, neked is kb így kellene csinálnod.
2020. jan. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő ott rontja el, hogy azonnal mindent megad, összeköltözik, mos, főz, takarít, kiszolgálja a fiúját.

Ez nekik kényelmes, de mivel nem kell semmiért tenniük bármit is, beleunnak,.

Míg nincs más, maradnak.

És nem biztos, hogy jobb nőért hagynak el.

Valamit rosszul csinálsz.

A gondoskodással nem tudod magadhoz kötni.

Legyél önmagad. Építkezz. Legyen tartásod. Kelljen téged meghódítani.

S ha egyszer együtt élsz majd, ne vselédje legyél, hanem egyenrangú társa, mindent együtt, közösen, munkamegosztásban.

2020. jan. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Ja! És felejtsd el az ilyen pontozós baromságokat. Kőltözz le a virtuális oldalakról.

A valóságban éld az életedet. Legyél ápolt, művelődj, sportolj, járj társaságba, előadásokra.

Mindenki megtalálja a párját.

A belső kisugárzás felülírja a külső hibákat.

2020. jan. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!