Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hogyan talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hogyan talál valaki társat?

Figyelt kérdés

Ha nőként 3,2 "pontot" sikerül "összevakarni" photofeeleren idegenek által, akkor örülhetek, ha valaki az életben egyszer legalább bottal megpiszkál?


Nem az igényesség a gond, odafigyelek magamra, a "maxiumumot" magamhoz képest már kihoztam magamból, egyáltalán nem vagyok igénytelen, és a "jó fodrász, kozmetikus segít" részen is túl vagyok már. Így lesz valaha olyan mellettem, akinek tényleg kellek is?


Voltak már "kapcsolataim", de egyikben sem kezeltek nőként, és az első adandó alkalommal otthagytak másért, addig kellettem kb, amíg nem volt más, aki "ellássa" őket, pedig ők sem voltak top pasik, inkább átlagosak, vagy az alattiak.


2020. jan. 13. 00:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
add lejjebb az igényeidet:)
2020. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!