Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri a próbálkozni a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a próbálkozni a nőknél még azok után is, ha több sértő elutasítást kap az illető?

Figyelt kérdés
Nem az első sorban a gond, hogy elutasítás a vége (bár egy idő után a szimpla lekoptatások is idegőrlőek, főleg, ha viszonzatlan szerelem is van, ami ugye nem igazi szerelem, csak egy túl erős vonzódás), hanem azok stílusa, és amilyen szarkavarás van utána.
2020. jan. 13. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A nem az nemet jelent. Tehát nem éri meg.
2020. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, ha nem csak egy nő hajt el, hanem sorban több is?
2020. jan. 13. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyfolytában kaparna érted valaki, aki iránt abszolúte nem érdeklődsz és idegesit, akkor szerinted megéri a másik félnek tovább próbálkozni? Na ugye....
2020. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csajozást, nem neked való.
2020. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy általánosságban megéri-e. Nem igazán értem a kérdést, vagy én vagyok hülye 😃 attól, hogy 1-2 visszautasít kit erdekel? Majd a következő nem fog. Ezzel mindenki így van.
2020. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, félre értelmeztem.

Szóval: annál a nőnél nem éri meg próbálkozni amelyik már elutasított, de másoknál nyugodtan.

2020. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miféle utólagos szarkavarásról beszélsz, kérdező?
2020. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy csaj régebben nagyon tetszett, aztán be is próbálkoztam nála, de elküldött. Később hallottam vissza, hogy a kígyónak, békának elhordott. Volt egy másik, aki nyíltan kiröhögött, volt olyan is, aki nagyon bunkón küldött el. És ezek nem is rögtön egymás után voltak, hanem 2 év alatt gyűlt össze ez a lajstrom.
2020. jan. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!