Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők pénzre mennek, a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők pénzre mennek, a férfiak pedig külsőre?

Figyelt kérdés
Szerintem igen csak titkolja mindkét csoport. Vélemények?

2020. jan. 14. 09:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen 7-és (44%-os), én végig sem bírtalak olvasni, de bevallom, nem is akartalak.

Az elején rádöbbentem,hogy totálisan beteg amit írsz, nem tudom honnan szeded ezt a sok sületlenséget?

2020. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azon a szinten, akivel normális ember nem jön össze, lehet.


Normális körökben meg mindkettő fontos mindkét nemnek, de nem ez dönt el mindent.



Kérdés, hogy miért vagy fogyatékos, hogy fogyatékos célközönséget válassz?

2020. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
53%os, most ez a te hülyeséged, senki nem mondta, hogy állj össze 10 pontos nővel, aki beéri veled. Nyilván neked másra nem áll fel, de az nem a nők hibája.
2020. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Nőknek pénz és jó külső is kell.
2020. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Először is azzal kezdeném, hogy a "7" válaszoló mindig ilyen stílusban ír, kicsit provokatív, de elgondolkodtató is.

Elég sötét képet fest a nőkről, gondolom valami személyes sérelem állhat emögött. Viszont meg kell jegyeznem, hogy rajta kívül is beszéltem már olyan 20-25 év közötti srácokkal akik kizárólag abban látják a nőkkel szembeni siker titkát, hogy valahogyan meggazdagodjanak. Nagy felelőssége van ebben a médiának, folyamatosan ezt tolják a képünkbe, a celebek életvitele lett a követendő etalon.

Ami a nők párkeresési szempontjait illeti, a pénz igenis fontos szempont, mert alapvetően meghatározza az életszínvonalukat és egy eszköz ahhoz hogy a vágyai teljesüljenek. Ha a nő jól keres, van megtakarítása akkor is fontos számára hogy a férfi minimum egy szinten legyen vele, nekem ez a tapasztalatom, erre nagyon odafigyelnek a nők. Nagyon kevés nő hajlandó egy férfit huzamosabb ideig eltartani, fizetni a hobbiját és a számláit. A nők jó része a potenciált nézi a férfiban és pénzben pedig a kiszámíthatóságot és a fenntarthatóságot. Aki a szüleitől örökölt vagyont éli fel az kevésbé potens mint akinek saját jól működő vállalkozása van. Ha családban gondolkodik, akkor úgy áll a kérdéshez, hogy szeretne mindent megadni a gyerekeinek, szeretne világot látni, szeretne szórakozni, ehhez mind pénz kell. Viszont a pénz egy adott szint felett már érdekltelenné válik, a vagyon felhalmozás nem igazán érdekli a nőket, mert abból nem feltétlen profitál(főleg ha van házassági szerződés).

Férfiként nagyon sokat számít a partnerem külseje és viselkedése, ha működik a kémia és megadja számomra amire szükségem van ,akkor ő lesz a partnerem, biztosan kipróbáljuk egymást. Ha ezt anyagi ellenszolgáltatásért nyújtja, akkor k..vának hívom, mert az motiválja, de ezzel sincs semmi problémám. Ha valakit pénzzel lehet ösztönözni akkor elfogadom hogy ő így működik és pont(ezt nem lehet kijavítani!!!). Kölcsönösen "használjuk" egymást amíg működik a szex, majd érzékeny búcsút veszünk egymástól. Aki nem családban gondolkodik hanem napról-napra él, annak ez az életforma működhet, ezt tapasztalatból írom. Én is éltem együtt olyan nővel akitől soha nem akartam gyereket, nem is tartottam rá alkalmasnak, de olyanokat buliztam vele, hogy mai napig arról álmodok. Mind mai napig ha rá gondolok begerjedek, olyan hatással volt rám mint senki más az életemben. életem abba a szakaszába nem is kívánhattam volna jobb partnert, de most már másra van szükségem. Mostani párom szuper anya, mások lettek a szempontok aminek viszont ő sokkal jobban megfelel és jól működik. A külső most is nagyon fontos, mert ha nem tetszik a látvány akkor szexuálisan nem működök és semmi kedvem azt csinálni mint néhány férfitársam, hogy marokra eszem a viagrát.

2020. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ha ez igaz lenne és csak ilyen keresetű férfiakkal állnának szóba a nők és "alap a gyémánt", akkor Magyarország tényleg nagyon jól teljesít... :D
2020. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen akarsz leírni egy nagyon komplex dolgot.
2020. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!