Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a társkeresési nehézségektől kezdik a születésszám növelés ösztönzését?

Figyelt kérdés
Sok esetben ott a baj, hogy pár sincs. Nincs társ, akivel lehetne tervezni, mert nem találni elfogadó embert.
2020. jan. 15. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
75%
Mert arra nincs ráhatása a politikának.
2020. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
82%
Mert az mindenki magánügye.
2020. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
25%
Mert az rossz hatással van a gdp-re. Társkeresési nehézségre, a társkereső szolgátatások, reklámok, filmek vannak erős negatív hatással, de ezeket tiltva, megreformálva sok pénz veszteség lenne.
2020. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
75%
És ezt hogy gondoltad, a Miniszterelnök Úr majd küld neked a postással egy szülésre kész nőt? Sorosozás és migránsozás helyett arra fogják buzdítani a nőket az állami médiában, hogy a félautista, teszetosza, otthon ülő, munkanélküli anyuci kisfiainak is adjanak esélyt?
2020. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
72%
Én a hetekben tervezek elindítani egy társkereső vállalkozást, szóval ha érdekel, akkor írj privátot és majd felveszem veled a kapcsolatot,ha aktuális. :)
2020. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
93%
Rémlik valami béna táncházas esemény, amit a kormány szervezett.
2020. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jogos a kérdés. Nyilván nem az lenne a megoldás, hogy talpraesetlen, lúzer férfiaknak utaljon ki az állam nőket, de például segithetne megelőzni azt, hogy ne válljanak azzá.


Pl. lehetne pszichológiai vizsgálat is az iskolákban és már kamaszkor elején lehetne segíteni mondjuk önbizalomnövelő tréningekkel azoknak a fiúknak akik ebben hiányt szenvednek.


Vagy pl. olyan férfiak tarthatnának előadást akik szintén önbizalomhiánytól szenvedtek (vagy más egyéb miatt nem voltak sikerek a nőknél) de később sikerült változtatni magukon.


Ösztönözni kéne, hogy több férfi óvodapedagógus, tanár legyen az oktatási intézményekben. Hiszen rengeteg nő neveli egyedül a fiú gyerekét és azok férfiminta nélkül nőnek fel. És ráadásul még az iskolában is csak a női felnőtekkel találkozik. Egy ember személyiségét ugyanis a körülötte lévő emberek formálják. Ha csak nőkkel találkozik egy férfi, akkor nem tud férfias személyiséggé válni.


Szerintem a legfontosabb férfias tulajdonság a magabiztosság, határozottság, problémamegoldóképesség, céltudatoság. Ezek fejlesztésére külön hangsúlyt kéne fektetni az oktatásban. Nem a mocsári teknős szaporodása, meg a 150.költő életrajzának bemagolása lenne fontos.


Lehetne fiúknak kötelező konditermi erősítő óra. Ez ugyanis növeli a tesztoszterinszintet, tehát férfiasabbak lesznek tőle a fiúk.


Sok férfi csak túl későn szembesül azzal, hogy a nők nem a kedves, aranyos jó fíúkhoz vonzódnak, hanem ennek ellentétéhez. Úgyanis én is azt hittem sokáig, mindenhol ezt mondták nekem, hogy legyek kedves a lányokkal. Persze nulla eredményt értem így el.

2020. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
73%

#7


Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam.

2020. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
75%

#7

"Pl. lehetne pszichológiai vizsgálat is az iskolákban és már kamaszkor elején lehetne segíteni mondjuk önbizalomnövelő tréningekkel azoknak a fiúknak akik ebben hiányt szenvednek."

A legtöbb iskola rendelkezik védőnővel, pszichológussal, tehát akinek erre lenne szüksége, csak be kéne kopognia az ajtójukon. A védőnő is el tud a gyerekkel beszélgetni, tanácsot tud neki adni, és ő el tudná őt irányítani gyerekpszichológushoz.


"Vagy pl. olyan férfiak tarthatnának előadást akik szintén önbizalomhiánytól szenvedtek (vagy más egyéb miatt nem voltak sikerek a nőknél) de később sikerült változtatni magukon."


Rengeteg önismereti, pszichológiai, párkapcsolati témában tartanak a szakemberek előadásokat jelenleg is. Csak az egyének nem vevők az ilyenekre, b..romságnak tartják.


"Lehetne fiúknak kötelező konditermi erősítő óra."

Heti 3 kötelező tesióra van előírva mindenkinek. Aki ezen felül kondizni, vagy mozogni szeretne arra erre vannak különböző csoportok, sporttevékenységek.


"Sok férfi csak túl későn szembesül azzal, hogy a nők nem a kedves, aranyos jó fíúkhoz vonzódnak, "

Ne magadból indulj már ki könyörgöm. Talán apád se kedves anyádhoz?


Az egész kommented úgy zöldség, ahogy van.

2020. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
88%
Van igazséga a Kérdezőnek, bármilyen furcsa is. Szerintem a témában a lehető legnagyobb baromság volt a KISZ-táborok meg az építőtáborok felszámolása, ahol a 14+ fiatalok összezárva ismerkedhettek a szülők "óvó tekintete" (és beleugatási lehetősége) nélkül.
2020. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!