Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket az illető, ad jeleket de közben nagyon rideg is?

Figyelt kérdés

Egy férfiról van szó

Van élettársa, nem tudom mennyire jó a kapcsolata vele, DE

- Felém érdeklődő, figyelmes, - Beszélgetést szeret kezdeményezni velem,

- van amikor bókol. Megdicsér amit csak tud rajtam.


Volt olyan, hogy menni akart el és visszafordult kérdezett még tőlem valamit. Volt amikor visszanézett utánam ez többször is.


Mikor kettesben maradtunk beszélgettünk kicsit de mintha megilletődött volna attól, hogy ott maradt velem kettesben és félelmet vettem észre rajta, kb 3 perc után már ott se volt, elköszönt gyorsan lelépett, meg se várt amikor bezártam az ajtót.


A gond az, hogy van valakije.

Nem tudom mi járhat a fejében. Annyira kétértelműen viselkedik sokszor.


A ridegséget úgy értem, hogy ugyan van valakije, 1 x volt egy elszólalása amiből azt gondolnám, hogy nem olyan jó a kapcsolatuk. De ezt persze 100% ra nem tudhatom. Az csak 1 elszólalás ebből nem tudok következtetni teljesen.


Ad jeleket felém, hogy mintha tetszenék neki, de ennyi...


Miért csinálja ezeket, hogy bókolgat és úgy tesz mintha akarna valamit? Közben meg mintha mégsem?


Azt leszögezem, hogy nekem komoly kapcsolat kell amíg van kapcsolata addig nem kell nekem ő csak ha már egyedülálló lenne.


Az érzelemmel és az iránta érzett vonzódással nem lenne gond részemről ( lehet ezt érzi is rajtam és ez tetszhet neki? De csak ennyi??


Aki végig olvassa köszönöm



2020. jan. 16. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

1, Lehet, hogy van kapcsolata, bejössz neki, de nem akar kavarni.

2, Az is lehet, hogy szimplán túlbonyolítod az egészet. Érdeklődő, figyelmes és beszélget veled? A logikád alapján az egyetemi csoporttársaim közül kb. minden 3. nőtől akartam volna valamit. Visszafordult és kérdezett tőled valamit? Mert eszébe jutott. Megdicsér? Wow, ne haragudj, de férfiként az összes lány barátomat megszoktam dicsérni, ahogy ők is engem. Alap dolgok, normálisak vagyunk egymással.

2020. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen vagy bejossz neki és csak szexre kellesz titokban de szakitani egy biztos kapcsolat miatt nem fog ;)
2020. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Amikor éppen nagyon magason van az önbizalma az embernek, sok nő nyit felé. Ilyenkor csak a saját ego növelése céljából van, hogy jeleket küld a nők felé, hozzájuk ér, szemez, rámosolyog, stb., de amikor jön a válasz, úgy tesz, mintha nem venné észre. Közben persze nő a mája.

Igazából, élvezzed a figyelmet, tudjad, hogy elég jó nő vagy ahhoz, hogy felkeltsd az érdekődését, de többet ne gondolj bele.

2020. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sose tapasztaltam ezt de még suliban sem. Ott is csak azok a fiúk bókoltak max akik akartak is valamit attól akinek a bókot osztották.

Nekem ez a tapasztalatom hogy a férfiak nem osztják csak úgy azt minden nőnek.

Neked meg megint más ezzel kapcsolatban a tapasztalatod, rendben elfogadom.


A visszafordulás.. Olyan ez mintha szeretne velem beszélgetni, kezdeményezi is, Láttam rajta hogy akart volna többet is de aztán még sem. Ez a kettősség. Fenntart valami látszatot de még sem. Meg húzza a határokat. Akkor oke valószínűleg mint nő tetszem neki de többet nem akar. Kezd világossá válni így leírva tisztázódik bennem :D


Visszafordult többször is igen, nem vettem észre hogy mással ezt tenné. :-)

2020. jan. 16. 11:27
 5/13 A kérdező kommentje:

3 as

Köszönöm

Kezdem én is így látni :-/ csak jól esik neki

2020. jan. 16. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

"Nekem ez a tapasztalatom hogy a férfiak nem osztják csak úgy azt minden nőnek."


Ki igen, ki nem. Vannak olyanok, akik a 70 éves néniknek is bókolnak.

Amúgy azt akartam írni, amit az #1.

2020. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Van élettársa! keress mást magadnak és szakadj le erről a pasiról! Én is szoktam hülyíteni a csajokat barátnőmmel meg jókat röhögünk a hátuk mögött hogy "jajjj biztos bepisilt a bugyijába tőlem " de én nem akarok semmit mert ezeket a rin**ókat semmibe nézem akik még így is meg akarják dgatni magukat velem hogy párom van. Szerintem más pasi is így van vele. :D
2020. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Te meg tanulj meg szövegértést mert írtam valamit mikor lennék hajlandó vele kapcsolatot akarni.

De ha nem megy bemasolom.


Ő csinálja ezeket velem én meg se közelítem és nem keresem őt.

2020. jan. 16. 12:27
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy megjelennek azok akik kötekedni szeretnének. És osszák az észt.

Esélyt adnék neki HA nem lenne kapcsolata.

Leirtam szóról szóra, ha nem tudnád értelmezni.


Elsőre fogalmam se volt, hogy van kapcsolata, ezt idővel tudtam meg addig meg tette a szépet, legyezgette az egojat, biztos tetszett neki a helyzet. Ez szimplán rosszindulatúság, és érzésekkel való jatszadozas. Tehát aki ezt csinálja az nem normális.


Leirva ez már bennem is tisztázódott. Meg a hármas válasz is igen ő valószínűleg ilyen, csak az egojanak kell ez. Felfogtam ezek után.

Nem kell úgy csinálni mintha én vétkeztem volna. Neki van kapcsolata, nem nekem.

2020. jan. 16. 12:32
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja es nem tudom te hol olvastad ezt, hogy szexet akarnek tőle. :D csak magadból indulsz ki.


Leirtam en csak komoly kapcsolatban gondolkozom egyetlen egy esetben : HA egyedülálló lenne.

Másrészről megerteni akarom ezt a fajta viselkedest amit már felfogtam miért teszi. Én meg azt is el tudom képzelni, hogy nem a legjobb a kapcsolata, de nem mer lépni egy új felé mert tipikus tutyi mutyiként fél, hogy az új nem lesz jobb. És inkább beleragad a megszokott rosszban, minthogy lépjen valami új és jobb felé.

2020. jan. 16. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!