Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy tetszem annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsidrazsii kérdése:

Lehet hogy tetszem annak a fiúnak aki a hátam mögött megdicsér?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, és csak köszönőviszonyban vagyunk sajnos. Az egyik barátnőm mondta hogy megdicsérte a munkámat neki, és ez nagyon ritka,mert akkor azt tényleg jónak tartja. Az az igazság hogy elég sok lánynak tetszik, és ezért én nem szeretnék a sokadik ilyen lány lenni, csak kíváncsi vagyok hogy előfordulhat-e olyan hogy tetszel valakinek de ő mégsem lép? Ha így van miért nem? Esetleg fél a visszautasítástól? Vagy szerintetek hogyan adhatnék le neki olyan jelzéseket, hogy nyugodtan közeledhet, de nyomulni nem fogok?

2020. jan. 18. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor a munkádat dicsérte meg. Jól dolgozol! Ennek semmi köze ahhoz, hogy mint nő tetszel-e neki.
2020. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így van én is így gondolom. Nálam egyébként előfordul hogy ha valakit jónak találok abban amit csinál, azaz látom hogy szereti akkor szimpatikusabb lesz. Mert nekem ebből az jön le hogy van saját élete, saját céljai, határozott, önálló. Ezek szimpatikus dolgok lehetnek.
2020. jan. 18. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!