Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a titka?

Figyelt kérdés

Egy barátom ismerősének szinte nem tudnak ellenállni a nők.

Eddig rendben is lenne,de kövérkés,lusta,az anyagi háttere jobbára rendezetlen,filléres ruhákban jár, egyáltalán nem veti meg a dohányzást sőt az egyéb füstölni valót sem,elvált,gyermeke van,a haja mint a mákos tészta,és még kocsija sincs.

Mégis ragadnak rá a csajok.


2020. jan. 18. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt én is ismertem egy ilyen srácot: közepesen túlsúlyos, full igénytelen megjelenés, tanulmányilag bukdácsolt, az összes bulin sakál részegre itta magát, PARASZT, BUNKÓ, NAGYPOFÁJÚ stílus, aztán az évfolyam legjobb csaját (gyönyörű, okos, kedves, aranyos) húzogatta, sőt később el is vette. Mi a többi sráccal csak néztünk, én is azt hittem, hogy biztos milliárdosok a szülei, mert ennyire nagypofájú a semmire senki sem lehet... Aztán megtudtam, hogy anyagilag is xarul állnak.

Azóta tudom, hogy a csajoknak nem az számít, hogy mit tettél le az asztalra, hanem az, hogy hogyan adod el magad. A bunkó suttyókról azt hiszik, hogy biztos azért olyanok, mert megtehetik. Ennek a hátterét az "alfázós" netes oldalakon megtalálod. Röviden: ha paraszt vagy a csajokkal és más férfiakkal, akkor te vagy a domináns, az tök mindegy, hogy a viselkedésednek van-e valós alapja.

32F

2020. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9es jót mond! Van egy haverom. 10ed ennyire gáz mint akiről a kérdés szól. Munkanèlküli volt a nagyszája miatt rúgták ki szerintem. Kis pocak, nem lusta kereste a lehetőséget a maszekra,38 szüleivel él egy 2 szin+tetőteres házban, ruhái átlagosak,gyereke van de nagyin fiatal korából,haja atlagos ápolt ,auto 12 éves pdtdi,....Viszont a szövege konkrét nyomulós ellentmondást nem tűrő. Pl nem azt kérdezi :"akarsz e randizni" vagy "mikor találkozunk"hanem "este átmegyek érted". Na jó akiet meg tud dgni: kapcsolati problémás csajok,ha kicsi gond van bemagyarázza,hogy az nagy. Elvált fiatalabb anyukák akik inkább szegényebbek (nem az alja putri hanem a hónapról hónapra normálisan élők). Butább de önimádó lányok (pultosok 10000 profilképpel),
2020. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Közben kiderült:

Ápolt,jóképű,kedves,van önbizalma,becsavarogta Európát, ezermester,jókedélyű,és művész.

Ezen felül, utálja a sportközvetítéseket,és ami a legfontosabb: pár kivételtől eltekintve csak női barátai vannak.


Érdemes néha egy normális nőt megkérdezni: mivel lehet levenni a lábáról a csajokat.

2020. jan. 24. 22:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Tipp: a lányok/nők ilyen szempontból nem számítanak megbízható forrásnak. Nem a saját hibájukból. "Papíron" az összesnek a "jó fiúk" jönnek be, aztán nézz szét a világban vagy legalább a neten...
2020. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!