Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitnak felém szerintetek? 30 nő

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 23:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Túl átlagos vagyok szerintem, emellett vad is. Rosszul tettem fel a kérdést...

Inkább így foglamazok: Nyitás, valamint beszélgetés után miért nem folytatódik senkivel a sztori?

2020. jan. 19. 11:14
 12/17 Noren1989 ***** válasza:
Élőben nem folytatódik, vagy online?
2020. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nőknél az átlagos egyáltalán nem jelent problémát. A legtöbb férfi az átlagos nőket keresi.

Ezek a beszélgetések hogyan alakulnak? Mi a téma? Közben kimutatod valahogy az érdeklődésedet?

2020. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy számodra mit jelent a nyitás? Ha részleteznéd, akkor könnyebben lehetne választ adni. Így nagyjából semmi esély nincs, hogy választ kapjak a problémádra.
2020. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Persze, láthatóan jelzem, ha valaki érdekel. Eljutunk a számcseréig is, aztán párszor beszélünk, majd mintha elvágták volna a dolgot.

Ha paranoiás lennék, azt mondanám, hogy valaki kívülről avatkozik bele, és eltiltogatja tőlem az embereket.


Hogy fogyatékos vagyok-e? Nem tudom!

Amint látjátok, tudok helyesen írni, elvégeztem egy egyetemet, tudok biciklizni. Azonban nagyon sok mindenhez nem értek.

Inkább azt mondanám, hogy kissé lemaradtam a korral.

2020. jan. 19. 15:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor talán az lehet a baj, hogy engeded leülni a beszélgetést. Férfiként sokan nem szeretünk telefonálgatni, mivel az nem elég személyes. Inkább a személyes találkozókat próbáld sűríteni. Írod a biciklizést, pl. egy jó közös program lehet egy bicajos kirándulás, persze nem elsősorban így tél közepén. Közben pedig biztosan akad közös téma is.
2020. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az eddig írtak alapján nem tudom, hogy mi lehet a gond veled, nem tűnsz problémásnak. Szóval nehéz ennyi alapján válaszolni. A kisugárzás valóban számíthat.
2020. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!