Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenben törekszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenben törekszünk a nemek közötti egyenlőségre, akkor még miért van olyan általános elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 01:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem szexeltek? Látom a szövegértés nem erősséged. Pláne, hogy a kérdést sem sikerült értelmezned, ugyanis itt most arról folyik a vita, hogy a kérdező szerint e nőknek kellene kezdeményeznie. Jó reggelt, ha már nem olvasod el, hova kommentelsz.
2020. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
28%

#25 itt a korlátolt te vagy, aki azt hiszi, hogy attól függnek a dolgok, hogy ki hova dugja. Értem én hogy fadarabként működsz, de a tetszetős nő, aktívan részt vesz a szexben. Elég beteges, ha neked az az aktivitás, hogy valaki bedug valamit valahova...



#29 "Nem félnek, hogy csak aranyásók és le akarják húzni őket anyagilag? Nem félnek, hogy csak gyereket akar a csaj és majd ő fizethet gyerektartást?"


De eltaláltad, pont ezek amiktől félünk!


"Nem úgy van, hogy normális férfi meg akarja hódítani a nőt és imponál neki, ha az nem ugrik rá azonnal?"


Nem, egyáltalán nem imponál, épp ellenkezőleg, ezt nevezik játszmázásnak. A "vadász" típusoknak imponál, akik miután megszerezték a trófeát, leggyakrabban tovább is állnak a következő trófeára.

Normális férfi szereti a kölcsönösséget, és a haladást, ha stimmelnek a dolgok, főleg manapság, mikor egy átlag nő is tőbb pasit is futtat párhuzamosan maga után, és gyakran zsákbamacska...

2020. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
63%
Sokan így nevelkedtek, és azt hiszik, hogy ez az alapigazság. Engem nem azért zavar ez a buta hagyomány, mert félnék kezdeményezni, hanem az ismerkedés spontaneitását öli meg ez a "férfinek kell kezdeményeznie" dogmatikája. Szeretem, ha az ismerkedés spontán megy. Nincs meg az a kényszer, hogy nekem kell elhívni, nekem kéne kiválasztani a helyszínt, hanem minden úgy megy, ahogy mennie kéne.
2020. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!