Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos, szűz huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, szűz huszonéves lényként megérné átlagos, elvált 40-50 évesekkel összejönni, ha már nagyon vágyom kapcsolatra, de a fiataloknak nem tetszem egyáltalán?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 19:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Vonzalom pár év után amúgy is alább hagy. Sokan megcsalják a feleségüket, amikor felszed pár kg-t, fiatalon is.
2020. jan. 19. 19:24
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, lehet hogy egy protkós vénkisasszonynak te lennél a főnyeremény, de még ő se biztos, hogy csak pótlék akar lenni.
2020. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Lány vagyok..
2020. jan. 19. 19:28
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Lányként ne tedd. Ürítőláda lennél egy tehetős, de rád fittyet hányó gusztustalan pasinak. Ezzel hazavágnád egy életre a szexuális életedet.

Nem vagy szép, hát a fiúk sem mind azok. Hozzad ki magadból a maximumot - szép öltözködés és smink meg frizura sokat számít és menjél fiús közösségbe. Pl. próbálj valamilyen harcművészetet.

2020. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Hány centi vagy és hány kiló?
2020. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%
Azokban is csalódhatsz, mert a nagy részük csak ki fog használni. Beül a Szuzkába, megdug rendesen két hetente egyszer, aztán elfelejt. Ennyi idősen nyilván nem akar többet a saját lányától. Szerintem felejtsd el ezt a baromságot, aztán tedd magad rendbe testileg - lelkileg!...
2020. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatra gondoltam, addig nem lennék benne semmi szexuális dologban, míg nem látom, hogy komolyan gondolja velem őis.
2020. jan. 19. 19:43
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik oldalát már taglalták, hogy miért ne tedd ezt csak ebből az okból kifolyólag. Van egy másik is. Valóban vannak szebb és kevésbé szebb lányok, ez a srácoknál is így van, ezen ne töprengj. Az van, hogy én tudok kimondottan nem szép lányokat akiknek korukbeli pasija van. Szerintem te így látatlanból is szebb vagy náluk. Szóval szerintem ezért nem kell azonnal egy vén faxhoz menekülni.
2020. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizt hogy nem vagy szép, azoknak lihegnek hangosan hogy hű de szép vagy, akik hozzák az átlag külsőt de kicsit szebbek, hibátlanul unalmasak. Ha kicsit másmilyen vagy mint a hangadók, akkor lehet kinéznek a fiúk is, pl sok később modellt kinéztek és csúnyáztak (legalábbis nyilvánosan). Lehet hogy tök helyes vagy, még kiderülhet :) Menj el ilyen átalakítunk programra, vagy valami ilyen szakemberhez.
2020. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha csúnya vagy,max. a többgyerekes,igénytelen,csúf 40-50 éveseknek fogsz kelleni.Jobban jársz egy fiatal,gyerektelen csúnya fiatal sráccal,ők legalább még nem szottyadtak.
2020. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!