Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes társkeresőre regisztra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőre regisztralni és ha igen milyen oldalra? 21N

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi erővel az itteni privátokat is fogadhatod majd :D

32/f

2018. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nem biztos..

olyan férfi vagyok akinél az emberek belső világa kétszeres súlyozást kap a külső kárára és ez mellett csak picivel tenném magam átlag fölé külsőre..


történt egyszer, hogy beregisztráltam egy kamu fiókkal columbiai, amcsi, ukrán, brazil, orosz és koreai tárkeresőkre körülnézni..kb két napig pörgettem a lányokat egymás után és végül kiválasztottam 2 darabot kb 5000-ből..nem írtam rájuk mert nem ez volt a cél csak elkezdtem tűnődni, hogy a való életben kb minden 50. lány tetszik vizuálisan pedig egy szót sem váltunk..most akkor? ezek szerint nekem képről semmi nem jön át..pedig az említett 5000 az már magasságra, súlyra és korra is szűrve volt..


nem tudom hány ferfi van így ezzel de nekem nem jött be..kicsit zavart, hogy mintha finnyássá tett volna az online keresgélés, sokkal jobb élőben


figyeld a jelzéseket, szerintem

ez az oldal nyilván kéri, hogy itt ne, pedig a kép nélkül kezdett ismerkedés szintén a belső megismerésre épít, tehát sikeres lehet

2018. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem el, hogy egy 21 éves nő, aki legalább hetente 3X fürdik és legalább az első 4 foga megvan, az ne találna magának a VALÓDI VILÁGBAN pasit vagy csajt.
2018. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán vannak normális társkereső oldalak.
2018. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as ezeknek a feltételeknek bőven megfelelek .Annyi az egész,hogy nem járok bulizni,barátnőimel elmegyek moziba,szinházba,de bulizas nem az asztalom,és leszolitani se fogok egy fiut\férfit.
2018. dec. 16. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy miért nem szólítasz le? Szerinted csak a férfiaknak kell leszólítani a másikat, vagy mi? Nőj fel. Ez a 21. század, nem a 15. Itt egy nő is kezdeményezhet. Amúgy meg nekem egy 21 éves kislány nem nő. A nő nálam 25-től kezdődik.
2018. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjak egy oldalt ahol énis fent vagyok? :)

30/f

2018. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már pedig neked kell kezdeményezni, ha nem próbálkoznak nálad a férfiak. Különben nem fog történni semmi.
2018. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy újabb hercegnőt olvshattunk.
2018. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a love.hut használtam. Az exemet is onnan ismertem meg, de nem volt sok értelme... A jelenlegi páromat pedig szintén ott ismertem meg. Esélyem se lett volna vele találkozni, mivel nem a környéken él, de ő az első igazán komoly férfi az életemben, akiben lehet bízni, vannak tervek stb... Szóval akadnak gyöngyszemek, csak mellette rengeteg az idióta is, akiket tudni kell kezelni és figyelmen kívül hagyni.
2018. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!