Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő mit tehet a sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mit tehet a sikeresebb párkeresés érdekében? Nem tudom hol ismerkedjek. Tippek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 18:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, tökéletesen egyet értek. Sosem fanyalodnék társkeresőre, pontosan emiatt. Nem kéne olyan férfi aki nem tud személyesen ismerkedni.

Még a facebookon megismerkedést is többre tartom. De társkeresőre férfiak szexért és kétségbeesésükbe regisztrálnak, ezt pontosan így gondolom én is.

2020. jan. 26. 20:51
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
#10 vagyok. Hány éves vagy? Ha gondolod írj és próbálok ötletet adni hogy kezdj ismerkedésbe.
2020. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Én ezeket sosem fogom tudni megérteni.Ha egy nő nem tud pasit fogni,akkor ott bajok vannak :)
2020. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Különböző női újságokat nézve a külső átváltozás nagyon sokat dob az ilyen helyzeteken. Jó smink, új frizura, ruha, cipő, pedi-manikűr, esetleg szemüveg/kontaktlencse.
2020. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Lehet még 40 év feletti nőnek is rendes, megbízható társat találni, főleg hogy se vékony, se nem szép, vagy esélytelen mindenhol?
2020. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Van aki szerint ez butaságnak hangzik de szerintem nem az,ha valaki meg tetszik menj oda hozzá kérdez egy random dolgot,mennyi az idő? merre van ez a hely? stb.. közben mosolyogj és szerezz vele, ha velem ezt csinálná egy nő biztosan venném a jeleket de csak is akkor ha adna jeleket, másképp nem tudom :-/

Beszari alak vagyok sajnos,volt már olyan hogy rá szántam magamat arra hogy végre el kezdjek egy nővel flörtölni ez volt az első életemben,volt szemezés elég sokáig,mosolygás is volt,úgy vettem ki hogy neki is tetszem,mondjuk medencében voltunk szóval csak a fejünk látszádott ki nem a nagy segg és mellre mentem mint sokan, szimplán csak megtetszett szerintem én fiatalabb voltam ő pedig idősebb tőlem,ő a családjával volt szóval egy kis zavaró tényező is volt, sajnos nem léptem mert be szari alak voltam és nyaralásból pont azon a napon mentünk haza is, na és persze szégyeltem ezt a csontváz vékony testemet is,ez pont tavaly nyáron volt,ha erőt tudok venni magamon el kezdek edzeni hát ha valami lesz.


Régebben leginkább engem keresett meg pár lány akik közül tényleg voltak szépek és még fullosak is voltak ahogy mondani szokták, igazából nem foglalkoztam velük mert volt hogy nem fogtam még fel a dolgokat,amikor fel fogtam akkor beszari voltam, most már nem keres senki sajnos, most már annyival bátrabb lettem hogy tudok velük szemezni és mosolyogni rájuk oda menni már szerencsétlen vagyok.


Nem tudom miért meséltem el de jó volt le írni.

2020. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
21F
2020. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Szemezz
2020. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent?

Hová mész, vásárolgatni? Otthonról dolgoztál eddig?

2020. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Rockarc ***** válasza:
76%

Vicces olvasni, hogy tarskeresesi problemara kersz segitseget, de az internetet, mint a legnagyobb valoban kapcsolatot eredmenyezo tarskeresesi format elutasitod. Pedig mar az osszes offline tarskeresesi format osszesitve is veri. De te tudod. A ket masik nagy resz az iskola es a munkahely. Gondolom a suli mar nem jatszik, a munkahely meg valami miatt nem alkalmas. Az egyeb formak pedig alacsony hatasfokkal mukodnek, nyilvan emiatt is van a kerdesed.


En azt gondolom, ha komolyan gondolod, akkor semmit nem zarsz ki es minden lehetseges ismerkedesi format megprobalsz bevetni. De majd erre te is rajossz kesobb, amikor ujraertekeled a helyzeted.


43F

2020. jan. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!