Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő mit tehet a sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mit tehet a sikeresebb párkeresés érdekében? Nem tudom hol ismerkedjek. Tippek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 18:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem mindig elég, ha nőként csak várod, hogy random idegenek leszólítsanak. Szórakozóhelyen kívül velem ez életem során kb. háromszor történt meg, ebből kettő apám korú pasas, a harmadik meg csak azt akarta tudni elment-e már az utolsó busz, és másnap amikor véletlen elmentem mellette az utcán és felismertem, vissza se köszönt.


Tapasztalatom szerint ahhoz, hogy a komoly jelentkezők számát növeld, aktívan nyitnod kell, de ez nem randirahívást és kihívó öltözködést takar.


Első lépésként, kezdj el köszönni. Akiket látásból ismersz , pl. ugyanabban az utcában laktok, vagy boltban, akárhol kiszolgál, azokkal egy szemkontaktus, egy mosoly és egy "szia" hihetetlen mértékben lecsökkenti a távolságot. Pár köszönésváltás után sokkal esélyesebb, hogy beszélgetést kezdjenek.


Akikkel gyakrabban és hosszabb ideig vagy együtt, munkahelyen, iskolában, akárhol, nekik pl ebédszünetben dobj fel egy pár mondatos csevelyt. Nem kell semmi bonyolult, pl kinézel az ablakon és borús az idő, csak mintha magadnak mondanád: "Hű, de beborult. Remélem nem fog esni, mert elfelejtettem az esernyőmet." Erre a másik mond valami random választ, és itt abba is maradhat. Nem kell rögtön beszélgetést fenntartani. A lényeg, hogy hallasd a hangodat, mert rengeteg mindent elárul rólad. Megmutatja, hogy észrevetted a másik jelenlétét, és nincs ellenedre a munkán/iskolán kjvüli témákról a beszélgetés, a hangszinedből kiderül, hogy nem vagy éppen mogorva hangulatban vagy elmerülve a gondolataidban. És ha akkor ott nem is, ha később lesz rá lehetőség, hogy újra megszólítsanak, sokkal esélyesebb, hogy több nő körül azt szólítják meg előbb, akivel már váltottak pár szót korábban, akármilyen jelentéktelen dologról is.


Lehetőleg az összes emberi kapcsolatodban legyél segítőkész, nyitott, kedves. Ha tetszel egy srácnak, ő figyel téged egy darabig, mielőtt megszólít. Akkor is figyel, amikor másokkal kommunikálsz. Nagyon visszatetsző, ha egy lány adja a kedves, mosolygós tündért a fiúknak akik tetszenek neki, de közben flegma azzal, aki nem jön be neki, köszönés nélkül megy el a takarító néni mellett, karba tett kézzel figyeli ahogy mások cipekednek/rendet raknak, vagy a barátnőinek kipletykálja a kolléganőit. A férfiak akik hosszútávra terveznek, figyelik, mennyire vagy jó ember úgy általában. Könnyű átkerülni a "felejtős" vagy "csak szexre jó" kategóriába, anélkül hogy akár beszélgetnének veled. Törekedj rá, hogy jó ember legyél. Ha szeretetreméltó ember vagy, több férfi fog megszeretni :).


Persze emellett ragadj meg minél több lehetőséget, hogy új emberekkel találkozz.

Ha a fenti dolgokat alkalmazod a környezetedben, pár hónap alatt érezhetően több lesz az érdeklődés a férfiaktól, és reálisan egy-két éven belül találhatasz valakit, akivel megvan a kellő összhang a komoly, tartós párkapcsolathoz.

Sürgetni nem érdemes a dolgot, ahogy legjobb barátot sem talál az ember minden bokorban, úgy igazi társat se. A szerencsefaktor mindenképp belejátszik a dologba.

2020. jan. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!