Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha egy férfi a szexet csak kapcsolatban tudja elképzelni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy előző hétvégén lett volna lehetőségem szexkapcsolatra egy nagyon csinos ismerősömmel, de ő csak szexet tudna velem elképzelni, semmi többet. Miután tisztáztuk, hogy ő csak ennyit akar tőlem, én elutasítottam, mivel többet éreztem iránta.

Attól tartok, ez nagyon kínos rám nézve egy olyan korszakban, amikor szinte minden a szexről szól és hogy nem használtam ki egy gyönyörű nő szándékait. Nem vagyok rá képes, hogy kölcsönös érzelmek nélkük keféljek bárkivel és ezt nagyon cikinek érzem a külvilág és a nálam próbálkozó nő felé is, mert így azt gondolja rólam, hogy egy töketlen, férfiatlan szűz senki vagyok.


2020. jan. 27. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem is tudnék elképzelni más mentalitású férfit, mivel tőlem is távol áll az érzelmek nélküli szex. Akinek ez oké, hajrá - de megvan róla a véleményem, ha társamként kellene elfogadnom egy ilyen embert. Mi a férjemmel egymásra találtunk, úgyhogy emiatt már nem kell aggódnom. :)
2020. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez neveltetés és szocializáció kérdése. Nekem se volt még ilyen kapcsolatom. De ha a körülmények úgy adnák, hogy egy rövid ideig együtt lennék egy olyan lánnyal, akivel kölcsönös a szimpátia, de tartós nem lehet a dologból (érthető példa: pár napos nyaralás, fesztivál, konferencia stb. egy olyan lánnyal, aki az ország másik végében lakik), akkor lehet, hogy élnék a lehetőséggel (ha épp nincs senkim). Viszont az nálam sem fér bele, hogy "csak d..ni" rendszeresen összejárjak valakivel (magyarul szexkapcsolat). Ez utóbbi szerintem egy "kifordított friend zone", amikor az egyik félnek a másik nem felel meg párkapcsolatra, de azért valamire még jó. Ebben a felállásban jó eséllyel az egyik fél sérül is (hiába reménykedik) és az idejét is csak vesztegeti. És ezt az összejárkálást valamiért közönséges, proli dolognak is tartom, míg a korábban említett, "így hozta az élet, élvezzük ki" felállást én sem tudom, hogy miért, de elfogadhatóbbnak tartom...

32F

2020. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Lett volna rá nekem is lehetőségem, hogy csak szexkapcsolat legyen, de mindig visszautasítottam, leráztam az ilyen nőket. Bár ők nem voltak gyönyörűek, lehet azért :D

De szerintem semmilyen nővel nem tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot, valahogy nekem biztosan nem menne, hogy csak úgy érzelemmentesen, gyakrolatilag egy vadidegen emberrel ilyen jellegű intim kapcsolatot létesítsek.

2020. jan. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. A helyedben nekem se lett volna ledvem vele lenni. De legalább megmondta, mit akar.
2020. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gátlásos, merev férfi képét vetíti ez egy nő elé... légy tökösebb és éld meg a szexualitásod!
2020. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!

Az én agyam is így jár, ebben a témában.

F.

2020. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak demiszexualis vagy! Nyugi! Ha a fejed tetejére allsz akkor is csak szenvednél egy ilyen szexkapcsolatban demiszexualisként.
2020. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!