Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 felett szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 felett szűz és még nem volt barátnője, akkor biztos nagyon nem stimmel valami nála?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki bevallotta hogy még senkije nem volt. Amúgy 31 éves...állítása szerint azért mert csúnya. Valóban nem helyes de nekem nem a külső számít és szerintem a legtöbb nő ezzel így van így attól félek valami nagyon nem stimmel nála...adjak esélyt neki így?
2020. jan. 29. 07:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%

Számomra elképesztő, hogy ez az egy tény rögtön hatalmas képzelgéseket hív elő emberekből: "tuti van vele valami", "tuti valami nem kerek", "valami defektje biztosan van" stb...

Fura nekem hogy kérdezőként kiírsz egy ilyen megfogalmazott kérdést hogy "akkor valami biztos nem stimmel nála?" mert ha sok anonymous válaszadó azt mondja: "ne találkozz vele" akkor nem találkozol? Egyébként sok oka lehet, akár olyan is, hogy múltbeli évekig tartó megalázások, nők által is okozott rendszeres megszégyenítés, bármi lehet, nem tudhatod, senki sem tudhatja.

Nekem az önbizalomhiány és dupla fogyatékosság (amelyekkel kénytelen vagyok együttélni) okozta a problémát. A külsőmmel nem lett volna probléma.

2020. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%

Szerintem gáz,de nem önmagad miatt,hanem a társadalmi megítélés miatt.

Így is lehet találni párt,de iszonyú nehéz. Ami nem stimmel az az,hogy a nemi identitásoddal nem tudsz mit kezdeni,nem jutottál még el oda,hogy legyen társad.

2020. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%

Hazudhatott volna, de őszinte volt.

Ez már jó alapnak, nem?

2020. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg nem helyes, akkor ez nem stimmel nála. A többi nő inkább csak mondogatja, hogy nem a külső számít, aztán mégis. Szerencsés vagy, hogy te tényleg komolyan is gondolod, amit írsz.
2020. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt és ne másokra hagyatkozva ítélkezz ebben a dologban! Ha egyébként bejön a személyisége, és úgy érzed vonzódsz hozzá ne hagy elveszni a lehetőséget!
2020. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
28%

Menekülj tőle.


Biztos nem stimmel valami vele!

2020. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Vagy mondjuk, nem talált megfelelő lányt magának és nem egy jött ment csajjal feküdt le? Ez nem jutott eszedbe? Hidd el hogy iszonyat nehéz normális, érzelmes társat találni manapság.


Miért kell nagy jelentőséget tulajdonítani a szüzességnek, túl van értékelve, lényegtelen.

2020. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!