Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen szűzként és párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen szűzként és párkapcsolati tapasztalat nélkül már végleg eltűnt minden esélyem?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 40-et. Sem barátnőm nem volt soha de szexelni sem szexeltem egy sem. Bárhol fordultam meg életem során a lányok, nők mindig levegőnek néztek. 7 évig tanultam egyetemen és ott hozzám sem szóltak, a munkahelyemen döntő többségben nők vannak de a helyzet ott is változatlan. Mindenhol én voltam az a kis "néma" akinek a hangját sohasem hallotta senki sem.

2019. dec. 10. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2019. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
41%
„Mindaz, amiért az emberek lelkesednek, minden, aminek a megszerzéséért izgulnak és fáradoznak, a legkisebb örömöt sem adják nekik. Mindaddig, amíg ezen fáradoznak, azt gondolják, hogy az ő boldogságuk abban van, amiért megszenvednek. De csak érjék el a vágyukat, rögtön elkezdenek újra vágyakozni, bánkódnak és irigykednek amiatt, amijük még nincs. Nem mihaszna vágyaink kielégítésével érhető el a nyugalom, hanem ellenkezőleg, az ilyen vágyaktól való megszabadulással. Ha meg akarsz győződni ennek igazáról, fektess feleannyi munkát az üres vágyaktól való megszabadulásra, mint amennyit eddig a megvalósulásukra fordítottál, és te magad is hamarosan meglátod, ha így teszel, sokkal több nyugalmat és boldogságot kapsz.” (Epiktetosz)
2019. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
95%

Hát ömm...talán próbálj meg megszólalni. Tudom nehéz, nekem is komoly problémát jelent (értd nagyon komoly problémát jelent nekem a komunikáció), de ugyérzem fejlődök, te is próbálkozz. Elsőkörben talán próbálj meg beszélgetést kezdeményezni a munkatársaiddal.

+ társkereső esetleg? Ott elösször csak levelezni kell. Ja és lehetőleg ne úgy indíts hogy hali szűz vagyok, mert azzal el lehet ijeszteni az embereket.


L

2019. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
78%
Aki lepontozott azért, amiért “igent” írtam, elmondaná miért tette? Szerintetek ha 40 évig nem tudott változtatni a dolgon, ezután tud majd? Ne legyetek már hülyék.
2019. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
71%
Hát így azért igen nehéz,mondjuk nem is tudom ha tényleg létezik ilyen hogy mit is kéne tennie,talán megszólalni nem ártana,szóba elegyedni egy nővel,valamit mondani neki,pl ha aznap irtó jól néz ki hogy na utánad ma tuti megfordultak páran,vagy valami ilyet,aki tegyük fel hogy ilyen pasi,vagy nő,az piszok nagy önbecsülés hiánnyal küzdhet,és rengeteg gátlása lehet,az a baj hogy az ilyen emberek kifelé nem mutatnak magukból semmit,így aztàn rohadt nehéz vonzónak találni valamit benne,és talàn ez később mentálisan is kihat rájuk..vagy nem tudom,de az ember társas lény,valamit akar úgyis egy másiktól..
2019. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
85%

Boldog születésnapot!

Nem a korod a baj, hanem valószínűleg nem vagy elég nyitott, laza. Tény, hogy egyre kevesebb az esélyed, de nem reménytelen.

2019. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 Rockarc ***** válasza:
94%

Szerintem 25 evesen is tudtad erre a kerdesre a valaszt.


Nekem egeszen hihetetlen kategoriaba tartozik, amikor egy felnott ember nem tud megszolalni. Hogyan veszed at a postan a csomagot? Behajitod az ablakon a cetlit es kiadjak? Vagy a koszones peldaul megy? Vagy barmilyen masik helyen. Egy banki hitelt peldaul hogyan oldasz meg? Ha nonemu a kozjegyzo, akkor nem szolsz hozza? Katasztrofa. Arra nem gondoltal, hogy talan ez nem egy normalis allapot es szakember segitsegere lenne szukseged? Esetleg valamilyen kommunikacios tanfolyamra? Tenyleg megvartad, amig 40 eves lettel, hogy kiirhasd ezt a kerdest?


Amugy meg hivj fel valakit a rosszlanyokrol, tuti imadni fognak. Befizetsz egy orat, 5 perc alatt lerendeznek es utana meg szivesen beszelgetnek is veled, es vissza is varnak. Legalabb neked is felkerulne valami a bakancslistadra.


43F

2019. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
90%
Hú,hát ha tényleg így van ahogy írtad akkor tényleg boldog szülinapot,vannak biztos ilyen karakterek mint te,vagy ahogy itt le van írva,de ezeket szerintem màr kicsi korban gátlàsos emberek voltak,vagy a szüleik cseszték el,megkímélték még a széltől is,aki ilyen annak először magát kell elfogadnia..
2019. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
71%
dejóisten....
2019. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem lennél szűz is nehéz lenne,de így eyélytelen.
2019. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!