Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, lányok ti megérten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, lányok ti megértenétek, elfogadnátok ezt?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi nem akarja hogy megismerd a szüleit és rokonait(alkoholista szülők és rokonok nagy része),bemutatni sem szeretne nekik mert ő is nagyon rosszban van velük, de még egy házban laknak.
2020. jan. 29. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha egy hazban laknak nehezen kimerulheto. Szerintem ha kesobbre halasztod az jobb de azert is vagyok a parommal mert elfogadom ahogy van csaladdal egyutt.
2020. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem viszi haza akkor elkerülhető.
2020. jan. 29. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel én is alkoholista apa gyereke vagyok, és tudom, mennyire mérgezőek ezek az emberek, egyáltalán nem biztos, hogy egyáltalán összejönnék valakivel, akinek a komplett rokonságának nagy része alkoholista, és nem szakított meg velük minden kapcsolatot... De tételezzük fel, hogy belemennék: nem is akarnék megismerkedni velük, így engem nem zavarna, de az biztos, hogy nagyon-nagyon ragaszkodnék ahhoz, hogy minél hamarabb elköltözzön onnan.
2020. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tartaná a kapcsolatot velük egyáltalán, akkor megérteném. Én sem veszem fel csak azért a kapcsolatot apámmal hogy bemutassam neki a vőlegényem, mert semmi köze az életemhez már... De szeretném ismerni azokat az embereket, akik között él. Csak úgy tud mesélni az aznap történt dolgairól, sérelmeiről, ha ismerem a sztori szereplőit.


Azt meg nem értem, miért félnek emberek attól, hogy mások trógersége miatt ők lesznek megítélve...

2020. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én se szeretek otthon senkit bemutatni.
2020. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megérteném, elfogadnám, nem erőltetném
2020. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig minden párom a szülein lógott függetlenül attól, hogy velük élt-e vagy már elköltözött otthonról. Nekem nem olyan jó a viszonyom a szüleimmel, így nehezen alakítok ki kapcsolatot a párom szüleivel is. Úgyhogy nemhogy megérteném, de még örülnék is egy ilyen kapcsolatnak. Nem annak, hogy megromlott a viszonyuk egymással, csak végre egy olyan kapcsolatban lenni, ahol nem kell kényszeresen családi ebedékre járni, hanem lehet építgetni közösen a mi kis családunkat.
2020. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan látom, mint a hármas. Megérteném és elfogadnám, ha nem akar bemutatni ilyen embereknek, de azt nem, hogy ezek az emberek miért tartoznak még az életéhez. Én is ilyen családból jöttem, de már nagyon régen megszakítottam velük minden kapcsolatot.
2020. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megszakítanám és is csak nincs lehetőségem elköltözni. elmennék albérletbe de nem találok olyat ami nem 100e+rezsi.A házvásárlás meg elég drága.
2020. jan. 29. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem anno fontosabb volt a szabadságom a "kényelemnél", nem derogált szobát bérelni társbérletben, de persze ez a te döntésed.
2020. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!