Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Elfogadnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtek egy férfival.Jól megy minden,szimpatikus nektek,humoros,igényes magára stb..

Mikor már kezdtek belegondolni,hogy vegre itt egy jo pasijelölt,akkor a pasi közlo,hogy el kell mennie.

A férfi kulfoldon dolgozik és ott is él.Viszont tesz egy ajáblatot neked : Ha gondolod gyere ki hozz pár napra/hétre.Egy kis varosnezés stb.Fizetem a repjegyet meg kb mindent.

Ti elfogadnátok ez,élnetek a lehetoséggel?



2019. okt. 5. 16:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
vagyis te vagy a pasi...
2019. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem! Lehet meglepő, de van életem.
2019. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Persze,nem irt az ellenkezőjét :).Az ország Hollandia
2019. okt. 5. 16:14
 4/41 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hova kell mennie. Olyan országba nem mennek, amelyiknek nem beszélem a nyelvet kicsit sem.
2019. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Hollandia nekem rendben lenne. Én tudok távmunkában is dolgozni, és ott az angol nem gond.
2019. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

Én elfogadnám :) világot látni jó...

22N

2019. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Énis :) Bar az angol tudásom kb a nullával egyenlő...


31N

2019. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, mert itthon van dolgom. De egyébként is, oké, hogy most kimegyek, fizet mindent, de utána mi lesz? Vagy ezt csak valami pár napos kalandnak gondolta, aztán utána viszlát? Gondolom a továbbiakban is külföldön tervez élni, én pedig itthon, az pedig számomra nem kapcsolat, ha havonta 4-5 napra rohangálok hozzá vagy jön haza ő.
2019. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a pár nap/hét után?
2019. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Mi lenne pár nap/hét után?


Erre akkor lehet csal valastolni,ha eldől mennyire éreznék jol magunkat..


Mindannyian boldogságra vagyunk,de ugy tunik nem igazán menrtek kilepni a konfortzobatokbol es tenni erte.

2019. okt. 5. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!