Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kolléganőmnek ugyan az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kolléganőmnek ugyan az a srác tetszik, mint nekem!?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyon belebonyolódni a történetbe, röviden annyi az egész, hogy van egy csaj a melóban és nemrég jöttem rá, hogy ő is arra a srácra hajt, akire én is. Biztos forrásból tudom, hogy van párja, de valamiért ez őt nem zavarja, amikor a pasizásról van szó. A szó szoros értelmében lohol a srác után, követi az épületben és teszi-veszi, kelleti magát előtte. Szerintem mindneki ismer legalább 1 ilyen karakterű lányt, az a tipikus leghangosabb, legripacsabb alak, aki szentül meg van győződve arról, hogy minden egyes férfi szerelmes belé és mindegyiknek kéne. Nő létére úgy nyomul, mint még a férfiak sem. Már a fél munkahellyel volt viszonya, tehát elég jól be is válik neki ez a módszer. Én ennek pontosan az ellentéte vagyok és épp emiatt jelenleg kilátástalannak érzem a helyzetet, mert tudom, hogyha ő elhatározza, hogy meg akarja szerezni magának a srácot, labdába se rúghatok mellette.


Nem akarok én rossz viszonyt meg rivalizálást, nem ér annyit az egész. Csak az a fáj a legjobban, hogy valósnak tűnt a sráccal a dolog kettőnk között. Olyan igazinak.


2020. jan. 30. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor “nyomulj” ra jobban a sracra, nem tudom, mit takar az, hogy valosnak tunik a dolog kettotok kozott, ha mar olyan viszonyban vagytok, akkor nyugodtan felajanlhatsz neki valami hetvegi programot kettesben. Ha ezek utan nem epiti le a masik lanyt magatol, akkor legalabb tudod, hogy nem erdemes vele foglalkozni, nem megbizhato.
2020. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a sráccal beszéld ezt meg :D.
2020. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem idén az én munkahelyemre is jön 1-2 csaj, aki felfigyel rám, mert a tinder már qrva unalmas és eredménytelen
2020. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen,ismertem ilyen lányt, én azonban inkább a te típusod vagyok.A tapasztalatom pedig az, hogy rövid távon a nyomulos a hatásos, hosszun pedig te. Szóval döntsd el, hogy neked belefer-e, hogy előtted megdönti a másik csajt. Mert ha tetszik neki, akkor meg fogja, arra azért számíthatsz.
2020. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menjetek le egy edzőterembe, és játsszátok le a pasi jelenlétébe. Amelyikőtök győz, azé a pasi.
2020. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát kérdező ilyen az élet. Akarsz valamit? Tegyél érte! Ne sajnáltasd magad hanem legyél aktiv. Nem csak ugy lehet flörtölni a sráccal hogy ripacs vagy. Iéyen viselkedéssel mindig mások fogják elvenni a boldogságodat.
2020. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtál hogy a folyosón követi az ijesztő, az ilyen típusú emberekből lesz zaklató, ha nemet mondanak nekik.
2020. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Általában ez úgy végződik, hogy kinéztétek ott a "látszólag legtopabbat", látszólag... azt összefekszetek vele, majd írod a következő kérdésed, hogy "miért szemetek a pasik"...

Szánalmas, isten mentsen meg az ilyen libáktól. 16 évesen ez még oké, de gondolom nem annyi vagy, tehát nőj fel.

2020. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként meg nem mind1, hogy Józsi vagy Sanyi alá fekszel? Tiszteld annyira a barátnődet, hogy nem eszed meg a vacsoráját, mert ő előbb kinézte magának mit akar enni.
2020. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdező te se tudsz olvasni! A kolleganője, aki később cuppant a pasira, de már az egész munkahelyi körlet férfi tagja ketyintett már vele, mivel sorban minden pasira rácuppant és követte őket a folyosón. :D Ahogy írtam ilyenekből lesz a zaklató, akit határozottan helyre kell tenni, ha ténylegesen zaklatja az embert. Amúgy az is elképzelhető azért csinálja, mert xx-nek előbb tetszett a kollega, és a kolleganője olyan típus, hogy arra cuppan, akinek lenne tetsző nő, hogy bántsa a tetsző nőt. Nem tudom mit csinálna az ilyen nő, ha kb. 10 pasival jelenne meg az illető, és aztán mikor a 10 pasira rácuppanna, akkor szépen helyre tennék szóban, hogy utána nem mer mas kialakulo kapcsolataba belerondítani. Az ilyen tipusú nők ártanak, és jobb őket lekódolni mielőtt bármit tennének.


:D Te is közéjük való vagy, ha a nagy "barátnőt" véded?

2020. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!