Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmutatnátok képpel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatnátok képpel, hogy milyen az átlagos pasi?

Figyelt kérdés
Google képre gondoltam, az átlagos 10/5 férfiakról. Nők válaszát várom főként, de persze írhat a másik nem is. Életkort kérnék még, ha nem gond.

2020. jan. 31. 20:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem meg David Schimmer a 10/11 kategória. :D Mennyire érdekes. A molesztált kislányról szóló filmje után végképp...érzékeny fazon lehet.
2020. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Lachesys ***** válasza:
84%

pl a gotban podrickot alakito szinesz:

[link]


fe amugy ez nem ilyen egyszeru. persze van egy objektiv vonzosagi szint, de annyi minden tetszhet valakin... pl joaquin phoenix nekem a gladiatorban hihetetlenul bejott, az a nyulszaj valahogy eszmeletlen szexive teszi:D es ha mondjuk beleszeretek egy "atlag" pasiba, magam atlagos nokent ugye amugy is "atlag" parjaim voltak, de oket lattam a legszexibb pasinak a foldon. szoval ha az alap vonzalom megvan, utana mar ugyis idealizalod a masikat, es nem azzal foglalkozol, hogy de a pista magasabb es izmosabb, vagy mittudomen.

2020. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb férfi átlagos.


Sokkal kevesebb a "szép" férfi mint a szép nő szerintem.

2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Színészek nem nagyon jutnak eszembe, úgyhogy focistákat linkelek. Szerintem ők átlagosak:

Dzsudzsák Balázs: [link]

Gareth Bale: [link]

Karim Benzema: [link]

Luis Suárez: [link]

Sergio Busquets: [link]

2020. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon attól függ, hogy egyébként az embernek mi jön be. Például, borostás, mackósabb testalkatú férfiből elég sok mászkál az utcán, így lehetne átlagosnak mondani őket, viszont nekem annyira az ilyen típus az ideál, hogy nem tudom nem megnézni őket. :D Megnéztem a képeket, amiket linkeltetek, de nehéz elvonatkoztatnom attól, hogy nekem mi jön be, a csupasz arcúakat láttam átlagosnak, a szőrösöket átlag felettinek.
2020. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ezek továbbra is mind, kivétel nélkül nem átlagos pasasok. Az átlagos pasas hazánkban az elhízott, igénytelenebb stílus. Az összes linkelt pasi 10/6-8
2020. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is, akiket linkeltetek, mind átlagnál jobbak.
2020. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szubjektív. Nekem pl. Brad Pitt is csak max. átlagos, és mikor utolérte a szakáll-hóbort, akkor még romlott is az én szememben. Nők milliói meg odavannak érte. Linkelek pár - szerintem - átlagosat:

[link]

[link]

[link]

[link]

De mondom, ez csak az én ízlésem. Általában a kisugárzás többet számít nekem a kinézetnél. Valószínűleg a többség átlagosnak mondaná azokat csak kép alapján, akikbe bele voltam esve. Nagyon sokat számít legalább is nekem, hogy milyen a föllépése, milyen ember, hogyan beszél, hogyan visekedik, stb.

2020. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem ez a kérdés kimerült!
2020. febr. 2. 15:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Az atlag nem kell a noknek
2020. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!