Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha én szép barátnôr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én szép barátnôre vágyom de én magam nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Pedig tökéletesen tudom hogy ha én szépre vágyom akkor ôk is, és ez igy normális. Mit tegyek? Ezzel nem azt mondom hogy csak ilyen lányt tudnék szeretni, csak mindig ilyenekre vágyakozom. Szóval én se értem magam, mert szerintem egy jó személyiségu lányt lehet tudnék szeretni akkor is ha nem szép. Szerintem. De mindig a legszebbeket képzelem el magamnak. Igazából nem is találkozok nôkkel életem során. Mondig itthon vagyok, itthonról a dolgozom. Durván asszociális vagyok. 27F

2020. febr. 2. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Az alkohol segít benne, hogy a csúnya nőket is szépnek lásd. Mit gondolsz, miért vannak tele a kocsmák?
2020. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress pénzt és menj ki a lakásból...vagy rendelj egy "rosszlányt"!
2020. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon előnytelen külsejű ismerősöm, nő.

Bár ő kimozdul, mert dolgozik, de kb munkahely-otthon, sehová nem jár el. 10 éve nincsen senkije. Szokta mutogatni milyen férfiak tetszenek neki és kikre ír rá, hát agyam eldobom.

A legszebb barátnőm nem mert ilyen férfiakra ráírni, amikor társkeresőzött. De ő még nem realizálta ezt, amit te leírtál.

De nemcsak ő ilyen, vannak még ilyen emberek akiket ismerek akik jóval szebb-helyesebb párt szeretnének. És tényleg mindegyikre igaz, hogy nem járnak el (jó nem aszocok, de közel állnak hozzá), burokban nőttek fel. Ezek összefüggnek, majd biztos valaki leírja szépen kifejtve a pszichológiai hátterét ennek.

2020. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél Milliárdos.
2020. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Barnabas333 ***** válasza:
Kapcsold át az agyad. Egyébként az emberiség 80%a sokkal boldogabb lenne ha nem így gondolkodna. De ezt súlykolja belénk a média... A nőknél még rosszabb a helyzet. 42f
2020. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha összebarátkozol a szép csaj haverjaival (lányokkal és azon fiúkkal akik nem akarják felszedni), akkor könnyebb. Baráti kör lebeszélni és rábeszélni jól tudja a csajokat. Én ismerősi körömben is volt egy kifejezetten szép csaj aki egy vár nem ocsmány de inkább ronda mint jóképű sráccal lett összehozva(én nem működtem közre ebben az egészben). A csaj magát dicsőíti hogy mennyire nem érdekli a külső. Pedig mindenki tudja rajta kívül hogy szárnysegédek nélkül szóba sem állt volna a sráccal. Más magyarázat nem lehet mert belső értékek terén sem nagypályás a srác, de nem is gazdag: szal mit dumálnak a cimbik az ennyit számít
2020. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Csak ülj otthon, és várj!


20 éven belül be fog csöngetni!

2020. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!