Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aszexuális leányok java...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuális leányok java része miért fél ismerkedni aszexuális srácokkal?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, aszexuális, aztán már sok helyről próbáltam ismerkedni aszexuális lányokkal, olyan 8-10-zel már próbálkoztam, mindegyik vége az lett, hogy pár nap után eltűntek egy szó nélkül. És erre még csak azt sem lehet igazán mondani, hogy nem illettünk össze, mert az ki se derül teljesen pár nap alatt, ugye. A lényeg, hogy gőzöm sincs, hogy mit csinálhatok rosszul, kérleltem már őket, hogy ugyan mondják már el, hogy mit csináltam rosszul, aztán barátaimmal (lányokkal és fiúkkal is) átnézettem a beszélgetéseket, hogy mégis mit csináltam rosszul. Soha nem volt barátaimnak semmi ötlete, szóval valószínűleg egyszerűen csak fogták, azt eltűntek a leányzók. És mostan azért írtam ki ezt a kérdést, mert hátha van itt legalább 1 lány, aki rendszeresen csinálja ezt a lelépősdit, aztán egy indokot szívesen olvasnék.


További szép napot!



2020. febr. 2. 13:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Aszexuális,aspergeres lány vagyok.

Bevallom néha én is lelépek egy beszélgetésből, többnyire vagy azért mert irritál az illető, megbántott valamivel, pervezkedik, vagy csak szimplán azt érzem hogy elnyom a beszélgetésben.

Néha az is megesik hogy untat.Tudom, nem szép dolog lelépni, de ha már nem tudod "finoman" közölni, akkor nincs más út.17/L

2020. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, szomorú, de legalább bevallod. Ugyanakkor egy tipp: mindig van opció megírni neki, hogy nem szeretnél többet beszélni vele. Így: "Bocsi, de nem szeretnék többet beszélni veled". Aztán ennyi. Ez is valami. Mégsem az van, hogy ír neked a szerencsétlen, aztán többé nem kap választ.


Ugyanakkor köszönöm a válaszod! ^^

2020. febr. 2. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem például többször is előfordult, hogy bepróbálkozott nálam olyan ember, aki bekamuzta, hogy ő is aszexuális vagy simán csak nem érdekli a szex, aztán kiderült, hogy nem így van. Ezért most már sokkal jobban megválogatom, kivel ismerkedek. Egyébként sem vágyom romantikus partnerre, én barátságra szeretném építeni a párkapcsolatomat, nem akarok bele se szexuális, se romantikus vonzalmat.
2020. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Najó, ha valaki bunkó vagy bunkó módon bepróbálkozik, miközben tudja, hogy te aszexuális vagy, az más téma. Ettől függetlenül köszönöm a válaszod!
2020. febr. 3. 12:30
 5/5 anonim válasza:
100%
Én személy szerint azért vagyok óvatos a magukat aszexuálisnak valló emberekkel, mert sokan rosszul tudják, mit jelent az aszexualitás. A leggyakoribb szitu az, amikor közlöm valakivel, hogy aszexuális vagyok, és az a válasza, hogy "én is, mert már x ideje nem szexeltem" vagy "én is, mert x ideje nem volt erekcióm" meg hasonlók. Az aszexualitás egy szexuális irányultság. A heteroszexuálisok csak a velük ellentétes neműekhez képesek szexuálisan vonzódni, a homoszexuálisok a velük azonos neműekhez, a biszexuálisok ellentétes vagy azonos neműekhez egyaránt, aki pedig aszexuális, az sem ellentétes nemű, sem vele azonos nemű embereket nem tart szexuálisan vonzónak. Nagyon sok emberrel találkoztam már, akik azt hiszik, aszexuálisnak lenni azt jelenti, hogy saját elhatározásból nem szexelsz, vagy hogy nincs vagy nagyon alacsony a libidód, de ezek közül egyik se jelenti azt, hogy az illető aszexuális, ezek bármilyen szexuális irányultságú emberekre jellemzőek lehetnek.
2020. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!