Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik országban hajlandóak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban hajlandóak a lányok ismerkedni olyan sráccal aki nem valakinek a valakije?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikben, de amíg így általánosítasz addig nem fogsz sok mindent elérni. (amúgy nem mindenki valakinek a valakije?)
2020. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem utódja, sem boldog őse,

Sem rokona, sem ismerőse

Nem vagyok senkinek,

Nem vagyok senkinek…


…Ezért minden: önkínzás, ének:

Szeretném, hogyha szeretnének

S lennék valakié,

Lennék valakié.


A kérdésre ennél értelmesebb választ én nem tudok adni.

2020. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki valakinek a valakije. Vagy téged a midikloriánok nemzettek?:)
2020. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem legtöbb csaj csak írogatni képes, aztán mikor találkozni kellene akkor jaj vadidegen vagyok stb és gyáván megfutamodnak a semmitől xd
2020. febr. 1. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert ha most valaki, tegyük fel azt mondja, hogy Máltán, akkor kiköltözöl? :D
2020. febr. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na azért én a másik oldalra is kíváncsi lennék...

Hívtak már úgy randira, hogy a srác a teljesen elhagyatott folyópartra invitált. Nemet mondtam, felajánlottam helyette egy nyüzsgő főteret, mondván, hogy vadidegenek vagyunk még egymásnak, nem szeretnék első alkalommal egy kihalt helyen találkozni vele. Megsértődött, nem írt többet. Hát ok.

Saját lakásra hívni első alkalommal ugyanez a kategória.

2020. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen hülyeség eszembe sem jutna. Mindig forgalmas helyre invitálok első alkalommal egy lányt, volt már mikor felajánlottam hogy találkozzunk egy rendőrőrs előtt, csak hogy lássa semmi félnivalója nincsen ;)
2020. febr. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!