Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is az az érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is az az érzésetek, mintha a társkeresés a bevásárláshoz vált volna hasonlatossá?

Figyelt kérdés

Legyen legalább 190/180/170 centi magas


Legyen legfeljebb 50/60/70/80 kg


Legyen szőke/barna, hosszú/rövid, göndör/egyenes hajú, kék/zöld/barna szemű


Szeresse a cicákat/kutyákat/biciklit/autókat/pörköltet/ hegymászást stb.


Legyen x végzettsége, beszéljen y nyelven


Legyen ilyen és olyan zenei ízlése, ezt és ezt a filmet/műsort szeresse


Főként az itteni kérdésekből, valamint a tinderből kiindulva. Oké értem, hogy mindenki hasonlót szeretne, akivel van közös téma, a jövőben össze tudja egyeztetni az életét. A koncepció világos, a megvalósítás mégis olyan személytelenné válik, mintha egy bevásárlólista tételeit keresgélnénk a boltban. Nézegetjük a cukortartalmat, a lejárati időt, az akciókat stb. Számolunk, mennyit tudunk nyújtani ezekért a termékekért. Megéri e, van e olyan hasznos, vagy keressünk olcsóbbat.


Csinos és kedves is? Nem jó, a hűség tuti kimaradt a csomagból!

Jóképű és ő is szereti a kutyákat? Hagyjuk, az exe biztos szebb volt!

Lusta és igénytelen? Ha cserébe visszaveszek a kedvességből, akkor pont egálban leszünk!

Olyan édes, ajándékokkal halmoz és minden este felhív. De várjunk csak! Nem ugyanazt a sorozatot szeretjük. Ezzel nem tudnék együtt élni!

Nagyon szép arca van és mindenben passzol az érdeklődésünk. Kár, hogy 4 kg-val meghaladja a keretet, így nem mutathatom be a barátaimnak!


Így sakkozgatunk tovább, amíg olyat nem találunk, akivel a piaci paramétereink nagyjából egy nagyságrendbe nem kerülnek. Aztán próbálunk jó vásárt csinálni, de közben persze nyitva a szemünk, hátha van, akivel jobbat is lehetne.


Esélyt sem adunk magunknak, hogy megismerjünk egy embert úgy, ahogy van. Helyette a saját kis algoritmusunkkal vagyunk elfoglalva, ami számokban és szokásokban keresi nekünk a nagy őt szorgosan, miközben elsiklik minden felett, ami képes lehet összekötni két embert. Most, a nagy számok törvényének korában az a program, hogy minél több termék fusson át a szalagon, mi pedig minőségellenőrként vizsgálgatjuk őket, elvégezzük az értékbecslést, kockázatelemzést, majd döntünk a marketing és a stratégia felől.


A fentiek nincsenek kihegyezve semmilyen nemre, korosztályra, iskolázottságra, nemzetiségi, vagy társadalmi csoportra, szubkultúrára.

Pusztán leírtam a gondolataim és érdekelnek a tieitek.

Bárki írja, hogy ő nem ilyen és ismerősei sem, elhiszem neki, de ettől még biztos van véleménye a jelenségről.


2020. febr. 6. 09:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Még egy hozzáfűznivalóm van, szintén a kutyás dologra kitérve. Az egyik szomszédom nemrég mesélte, hogy egy ismerőse gazdát keres a kutyájának, mert a párjának valami problémája van a kutyával. Mondtam neki, hogy küldje át a kutyusról az infókat (nem küldte még), de magamban meg arra gondoltam, hogy ez a kutyával nem fair. Én megértek bizonyos eseteket, amikor meg kell válni a kutyától, vagy bármilyen háziállattól, akár végleg, akár csak egy időre, amíg egy probléma megoldódik, de egy új kapcsolatért eldobni, nem elfogadható ok számomra, ez nem felelős állattartási magatartás.
2020. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
24%

Mindenki instant partnert akar. Csak olyat ami megfelel az elvárásainak! Külsőleg, belsőleg, ízlésben. Nehogy véletlenül önmagából fel kelljen adni valamit! Még mindíg mindenki hisz abban az amerikai filmes f@$ságban, hogy megtalálni a puzzle darabot, ami pont hozzá passzol. Aztán sírnak, hogy nincs ilyen .... az idő megy .... fiatalabb meg senki sem lesz. 40-45 évesen ott állnak a kis elvárásaikkal amikből még mindig nem hajlandóak fikarcnyit sem engedni, mert "Ők megérdemlik a boldogságot". Már szarkalábak vannak a szemük sarkában, a bőrük már nem olyan feszes, de akkor kell az a diplomás, 190 magas, szőke, kékszemű, kutyákat szerető, Audival rendelkező, mély hangú, esténként nem horkoló pasi akinek maximum 2 barátnője volt eddig és még soha nem járt Párizsban, mert én legyek az akivel először eljut oda .... Ő fizesse természetesen mindkettőnk utazását.


Csak a saját példám: ma irigykedve néznek rám mert 14 éve boldog házasságban élek. Én nem így kerestem partnert. A feleségem testileg megfelelt az elvárásaimnak (szép arc, husis testalkat széles csípővel, nagy fenékkel és NAGY CSÖCSÖKkel), viszont a köztünk levő 7 év korkülönbség kiütközött az elején. De összecsiszolódtunk. Változnom kellett nekem is, változott értem sokat Ő is. Nem féltettem az egyéniségemet - ahogy Ő sem az övét. Így tökéletes!

2020. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Jól kifejtettétek és így utóbb már az érzelmek is jobban benne voltak. :)

Jó lenne, ha több ember gondolkodna így.

2020. febr. 6. 11:43
 24/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez anyira nincs így. Nem látok bele a mai fiatal 15-22 éves generációba. De a saját 25-30-as korosztályba igen..és én inkább azt tapasztalom,hogy nincs túlzott elvárása egyik félnek sem. Sőt azt látom egyre többen keresik azt,hogy a másik inkább belső értékeiben legyen megfelelőbb,mint külsőben. Persze a külső mocskosul fontos mindenkinek,de nem ér sokat,ha nem jó a belső.
2020. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ezt csinálni, aztán majd 40 évesen 🐱🐈
2020. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ja, nekünk ez kell.
2020. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne picsogj már b+. Mindenkinek vannak elvárásai. Neked is! Te se jönnél össze egy jött-ment csövessel vagy egy érzelmi fogyival, szóval neked is vannak paramétereid. Ha vissza utasítanak a szép nők, akkor keress a saját kategóriádban és ne hisztizz!
2020. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
31%

Tény, hogy lista alapján ismerkednek az emberek.


És sok társkereső egy piac magyarul.


Kapható termékek:


nők:

- 150-től 180 cm-ig.

- 50 - 100 kg-ig

- zöld piros barna szőke fekete lila színű hajjal

- barna sárga fehér fekete bőrrel

- díszítést is tartalmaz néhány: szemfesték, púder, rúzs, és több féle vakolatban kapható

- 0-500 km-es körzetben választható


férfiaknál ugyanez.


és lassan tényleg ott köt ki a társkereső, hogy most "Mi a f**aszt kérdezzek tőle??? Hogy indítsam a beszélgetést??"


Amikor csak chat oldalak voltak régebben , akkro volt hol elindulni...

2020. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
85%

"és lassan tényleg ott köt ki a társkereső, hogy most "Mi a f**aszt kérdezzek tőle??? Hogy indítsam a beszélgetést??""


Ez csak annak jelent problémát, akinek üres az élete. Mások megnézik, hogy van-e valami közös témalehetőség, amivel el lehetne indítani egy beszélgetést, akár a leírásban, akár a képek között.


Szeretsz túrázni? A másik valamelyik fotóján olyan hely szerepel, ahol te is jártál?

Szereted a kutyákat? A másik leírta, hogy van kutyája?

... stb.


Elkeserítő, hogy némelyek semmi támpontot nem adnak magukról, de azt odaírják a bemutatkozásba, hogy "ha szimpatikus vagyok, írj", oké, de hogyan legyen szimpatikus, ha statisztikai adatokon kívül mást nem tudok róla? Gőzöm sincs, mit szeret csinálni szabadidejében, mert semmi utalás nincs rá...

2020. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

"Az a baj, hogy ha mindenkinek esélyt adogattam volna, akkor még mindig keresgélnék vagy valami szar helyzetben lennék."


Adogass csak, oszd az észt, azt majd 40 évesen nem adogatsz.

Komolyan az első mondatában lenézi a többit. Ő félkegyelmű, többi meg az alattvaló. Ismerkedjen ilyenekkel a bánat.

2020. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!