Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha magányos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha magányos vagyok de szeretnék egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza- Sóstóhegyi vagyok
2020. febr. 9. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lény nyitottabb a külvilág fele, próbálj lehetőségeket teremteni hogy minél több emberrel kommunikálhass.


Egy idő után, amikor már elég pozitív tapasztalat ért megnő az önbizalmad és képes leszek barátnőt és barátokat szerezni..

2020. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz akkor barátnőt... hát mi mást válaszoljak most neked?
2020. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress. De ne céltudatosan, csak beszélgess emberekkel, aztán vagy kialakul, vagy nem.
2020. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán elöször figyelj (ha tudsz???) a kommunikáciodra. Pl. ez a kiirt kérdésed érthetetlen, mert nem adtad meg, hogy te milyen nemü vagy? Ugyanis nagyon nem mindegy, hogy szeretöt/partnert/szexpartnert/nöként nöbarátot keresel-e? Na és miért érzed magadat magányosnak?
2020. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és párkapcsolatot szeretnék
2020. febr. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!