Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék barátnőt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de nem találok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Próbáltam már ismerkedni lányokkal, de azt éreztem hogy nem illenek hozzám. Meg túl felszínesek. Én sajnos, vagy nem sajnos, eléggé visszafogott természetű vagyok, nem vagyok beképzelt, egy lánynak jobban számít nekem a lelke mint a kinézete. Az egyik lánynál annyira lehetett azt látni hogy tudta magáról hogy szép (tényleg az volt), és azt hitte hogy annyi elég, de a belső tulajdonságai nem voltak jók. Szinte fel volt háborodva hogy miért nem akarom barátnőnek...mert én normális kapcsolatot szeretnék.

Már el sem tudom mondani hogy mennyire örülnék egy társnak akivel szerethetnénk egymást.

22/F


2019. nov. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát, igen! A tudományos világ nem ismeri el a lélek létezését!
2019. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kösd fel a liberót nagyon nem egyszerü ebben a korban...egyik része el van szállva magától aki pedig komoly azt az embert nehezebb megközeliteni! De,nem lehetetlen küldetés!
2019. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért 22 évesen nem találni barinőt...Hát, nekem ez valahogy érthetetlen. (vagy gyanús?)
2019. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol keresel, hol ismerkedsz? Azért a nagykönyvben nem úgy szokott kinézni a sztori, hogy a visszahúzódó pasikra rámennek az elszállt lányok, aztán felháborodnak, ha nem járnak velük...
2019. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3:

Nincs benne semmi érthetetlen, csak lehet, hogy a kérdező:

- nem jóképű,

- nincs jó szövege,

- magának való, csendes

2019. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!